Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

KazahstanKazahstan · Premier League

Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

KazahstanPremier League · Kazahstan Final
Zhetysu Taldykorgan
ÎÎÎÎV
Final1-2Pauză 0-0
Kyzylzhar
VEÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Zhetysu Taldykorgan 39%Egal 31%Kyzylzhar 30%

Zhetysu Taldykorgan 1-2 Kyzylzhar: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zhetysu Taldykorgan 1-2 Kyzylzhar (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Kyzylzhar, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 1-2 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 10 cartonașe galbene (4-6).

Zhetysu Taldykorganîn meciKyzylzhar
8
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
6

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zhetysu Taldykorgan vs Kyzylzhar

Zhetysu Taldykorgan marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. Kyzylzhar marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. În directe, Zhetysu Taldykorgan nu a câștigat niciuna dintre ultimele 6 întâlniri.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Zhetysu Taldykorganultimele 5Kyzylzhar
0,60
Puncte / meci
0,80
0,6
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Zhetysu Taldykorgan și ultimele 5 Kyzylzhar, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zhetysu Taldykorgan1-0-4

Î
Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar25.07.26 · Premier League
1-2
Î
Okzhetpes - Zhetysu Taldykorgan18.07.26 · Premier League
2-0
Î
Zhetysu Taldykorgan - FK Altay VKO11.07.26 · Premier League
0-1
Î
FK Aktobe - Zhetysu Taldykorgan05.07.26 · Premier League
2-1
V
Zhetysu Taldykorgan - FK Aktobe27.06.26 · Premier League
1-0

Kyzylzhar1-1-3

V
Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar25.07.26 · Premier League
1-2
E
Kyzylzhar - Tobol Kostanay18.07.26 · Premier League
1-1
Î
Kyzylzhar - Yelimay Semey04.07.26 · Premier League
0-1
Î
Yelimay Semey - Kyzylzhar27.06.26 · Premier League
2-0
Î
Kyzylzhar - Kairat Almaty21.06.26 · Premier League
2-4

Întâlniri directe Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar

Zhetysu Taldykorgan 0Egal 2Kyzylzhar 4
Î
Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar25.07.2026 · pauză 0-0
1-2
Î
Kyzylzhar - Zhetysu Taldykorgan28.05.2026 · pauză 1-0
3-2
Î
Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar26.10.2025 · pauză 0-0
0-1
E
Kyzylzhar - Zhetysu Taldykorgan02.03.2025 · pauză 1-0
1-1
Î
Kyzylzhar - Zhetysu Taldykorgan03.08.2024 · pauză 0-0
2-1
E
Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar19.05.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Zhetysu Taldykorgan. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zhetysu Taldykorgan2.3739% fără marjă
X · Egal2.9531% fără marjă
2 · Kyzylzhar3.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.53
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.64
Peste 2.5 2.10

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.88

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 2.87

Analiza de dinainte de meci

Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Premier League (Kazahstan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Zhetysu Taldykorgan are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-7. Kyzylzhar vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 9.

În ultimele 6 întâlniri directe, Zhetysu Taldykorgan a câștigat niciodată, Kyzylzhar de 4 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar 1-2, pe 25 iulie 2026.

Zhetysu Taldykorgan pleacă favorită, la cota 2.37. Egalul e la 2.95, iar Kyzylzhar la 3.05. Fără marja caselor, asta înseamnă 39% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.10, iar GG la 1.82.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Zhetysu Taldykorgan și 1,2 pentru Kyzylzhar. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Zhetysu Taldykorgan are 38%, Kyzylzhar 34%. Sub 2.5 goluri are 57% în model, dar la 1.64 plătește sub cota corectă de 1.75. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar

Goluri estimate: 1,25 Zhetysu Taldykorgan și 1,16 Kyzylzhar, total 2,41. 1X2 în model: 38% · 28% · 34%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-113,0%1-011,2%0-110,4%0-09,0%2-18,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kyzylzhar. Kyzylzhar a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Zhetysu Taldykorgan e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-0
Cornere8-4
Cartonașe galbene4-6
Favorită la startZhetysu Taldykorgan · 2.37
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar?

În Premier League (Kazahstan).

Cine era favorită în Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar?

Zhetysu Taldykorgan pleca favorită, la cota 2.37. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →