Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

KazahstanKazahstan · Premier League

Zhenis - Yelimay Semey

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

KazahstanPremier League · Kazahstan Final
Zhenis
ÎÎEVÎ
Final0-0Pauză 0-0
Yelimay Semey
EÎEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Zhenis 31%Egal 28%Yelimay Semey 42%

Zhenis 0-0 Yelimay Semey: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zhenis 0-0 Yelimay Semey (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 49%). Scorul exact 0-0 avea 8,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Zhenisîn meciYelimay Semey
5
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zhenis vs Yelimay Semey

Zhenis marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. Yelimay Semey marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. La Yelimay Semey, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Zhenis 1, egal 0, Yelimay Semey 4.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Zhenisultimele 5Yelimay Semey
0,80
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Zhenis și ultimele 5 Yelimay Semey, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zhenis1-1-3

Î
Kaisar Kyzylorda - Zhenis29.07.26 · Cupa
3-1
Î
Kaspiy Aktau - Zhenis26.07.26 · Premier League
3-2
E
Zhenis - Ulytau18.07.26 · Premier League
1-1
V
Irtysh Pavlodar - Zhenis11.07.26 · Premier League
0-1
Î
Astana - Zhenis03.07.26 · Premier League
1-0

Yelimay Semey1-3-1

E
Yelimay Semey - Kaisar Kyzylorda26.07.26 · Premier League
1-1
Î
Ordabasy - Yelimay Semey19.07.26 · Premier League
3-1
E
Yelimay Semey - Alashkert16.07.26 · Uefa Europa Conference League
1-1
E
Alashkert - Yelimay Semey09.07.26 · Uefa Europa Conference League
1-1
V
Kyzylzhar - Yelimay Semey04.07.26 · Premier League
0-1

Întâlniri directe Zhenis - Yelimay Semey

Zhenis 1Egal 0Yelimay Semey 4
Î
Yelimay Semey - Zhenis23.05.2026 · pauză 1-0
2-1
V
Yelimay Semey - Zhenis19.07.2025 · pauză 1-0
1-2
Î
Zhenis - Yelimay Semey20.04.2025 · pauză 0-0
0-1
Î
Yelimay Semey - Zhenis27.07.2024 · pauză 0-0
1-0
Î
Zhenis - Yelimay Semey04.05.2024 · pauză 0-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Zhenis. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Zhenis - Yelimay Semey

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zhenis3.0031% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Yelimay Semey2.2042% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.33
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.77
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.70

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Zhenis - Yelimay Semey s-a jucat duminică, 2 august, în Premier League (Kazahstan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Zhenis vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Yelimay Semey are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Zhenis a câștigat o dată, Yelimay Semey de 4 ori. Ultima: Yelimay Semey - Zhenis 2-1, pe 23 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Yelimay Semey, la 2.20, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.74.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Zhenis și 1,4 pentru Yelimay Semey. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.33, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 1.77 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Zhenis - Yelimay Semey

Goluri estimate: 1,14 Zhenis și 1,36 Yelimay Semey, total 2,50. 1X2 în model: 31% · 27% · 42%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%0-111,2%1-09,4%1-28,7%0-08,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Zhenis. Zhenis a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Yelimay Semey e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere5-6
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startYelimay Semey · 2.20
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zhenis - Yelimay Semey?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Zhenis - Yelimay Semey?

În Premier League (Kazahstan).

Unde s-a jucat Zhenis - Yelimay Semey?

Pe Stadionul Kazhimukan Munaitpasov, în Astana, duminică, 2 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Zhenis - Yelimay Semey?

Yelimay Semey pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Zhenis - Yelimay Semey?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →