Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

KazahstanKazahstan · Premier League

Zhenis - Ulytau

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

KazahstanPremier League · Kazahstan Final
Zhenis
VÎEEÎ
Final1-1Pauză 0-0
Ulytau
VÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Zhenis 50%Egal 28%Ulytau 21%

Zhenis 1-1 Ulytau: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zhenis 1-1 Ulytau (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG a ieșit (39%). Scorul exact 1-1 avea 13,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (1-5) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Zhenisîn meciUlytau
1
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zhenis vs Ulytau

Zhenis marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. Ulytau marchează și primește câte 0,6 goluri pe meci. La Ulytau, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Zhenis 1, egal 1, Ulytau 1.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Zhenisultimele 5Ulytau
1,00
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
0,6
1,0
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Zhenis și ultimele 5 Ulytau, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zhenis1-2-2

V
Irtysh Pavlodar - Zhenis11.07.26 · Premier League
0-1
Î
Astana - Zhenis03.07.26 · Premier League
1-0
E
Zhenis - Astana28.06.26 · Premier League
2-2
E
Zhenis - Irtysh Pavlodar20.06.26 · Premier League
0-0
Î
Ulytau - Zhenis14.06.26 · Premier League
2-1

Ulytau2-1-2

V
Ulytau - Kaisar Kyzylorda12.07.26 · Premier League
1-0
Î
Ordabasy - Ulytau05.07.26 · Premier League
1-0
Î
Ulytau - Ordabasy28.06.26 · Premier League
0-1
E
Kaisar Kyzylorda - Ulytau20.06.26 · Premier League
0-0
V
Ulytau - Zhenis14.06.26 · Premier League
2-1

Întâlniri directe Zhenis - Ulytau

Zhenis 1Egal 1Ulytau 1
Î
Ulytau - Zhenis14.06.2026 · pauză 0-0
2-1
V
Zhenis - Ulytau05.07.2025 · pauză 0-0
2-0
E
Ulytau - Zhenis30.03.2025 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Zhenis. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Zhenis - Ulytau

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zhenis1.8250% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Ulytau4.3021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.78
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.68
Peste 2.5 2.05

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 2.85

Analiza de dinainte de meci

Zhenis - Ulytau s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Premier League (Kazahstan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Zhenis are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-5. Ulytau vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Zhenis a câștigat o dată, Ulytau o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Ulytau - Zhenis 2-1, pe 14 iunie 2026.

Zhenis pleacă favorită, la cota 1.82. Egalul e la 3.25, iar Ulytau la 4.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.05, iar GG la 1.92.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Zhenis și 0,9 pentru Ulytau. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 41% la victorie, față de 50%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.20, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 68%. Cota de 1.68 e peste cea corectă (1.47). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 61% în model, iar 1.78 plătește peste cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Zhenis - Ulytau

Goluri estimate: 1,12 Zhenis și 0,86 Ulytau, total 1,98. 1X2 în model: 41% · 31% · 28%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

1-015,5%0-013,8%1-113,3%0-111,9%2-08,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,5 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Zhenis e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere1-5
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startZhenis · 1.82
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zhenis - Ulytau?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Zhenis - Ulytau?

În Premier League (Kazahstan).

Unde s-a jucat Zhenis - Ulytau?

Pe Stadionul Kazhimukan Munaitpasov, în Astana, sâmbătă, 18 iulie, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Zhenis - Ulytau?

Zhenis pleca favorită, la cota 1.82. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Zhenis - Ulytau?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →