Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

JaponiaJaponia · J2/J3 League

Yokohama FC - Sagan Tosu

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

JaponiaJ2/J3 League · Japonia Final
Yokohama FC
VÎVVV
Final2-2Pauză 1-1
Sagan Tosu
VÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Yokohama FC 45%Egal 28%Sagan Tosu 27%

Yokohama FC 2-2 Sagan Tosu: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Yokohama FC 2-2 Sagan Tosu (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 2-2 avea 5,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (9-6) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Yokohama FCîn meciSagan Tosu
9
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Yokohama FC vs Sagan Tosu

Yokohama FC marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. Sagan Tosu marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,6.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Yokohama FCultimele 5Sagan Tosu
2,40
Puncte / meci
2,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,0
Goluri primite / meci
0,6
4
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Yokohama FC și ultimele 5 Sagan Tosu, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Yokohama FC4-0-1

V
Yokohama FC - Criacao Shinjuku26.08.26 · Cupa
3-1
Î
Montedio Yamagata - Yokohama FC22.08.26 · J2/J3 League
2-0
V
Yokohama FC - Jubilo Iwata16.08.26 · J2/J3 League
3-1
V
Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC08.08.26 · J2/J3 League
0-1
V
Yokohama FC - Renofa Yamaguchi06.06.26 · J2/J3 League
2-1

Sagan Tosu3-1-1

V
Sagan Tosu - Kataller Toyama26.08.26 · Cupa
4-0
Î
Sagan Tosu - Tochigi City22.08.26 · J2/J3 League
1-3
E
Tokushima Vortis - Sagan Tosu16.08.26 · J2/J3 League
0-0
V
Sagan Tosu - Ventforet Kofu08.08.26 · J2/J3 League
2-0
V
Sagan Tosu - Shonan Bellmare06.06.26 · J2/J3 League
1-0

Întâlniri directe Yokohama FC - Sagan Tosu

Yokohama FC 0Egal 0Sagan Tosu 1
Î
Sagan Tosu - Yokohama FC10.07.2024 · pauză 1-0
3-1

V/E/Î din perspectiva Yokohama FC. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Yokohama FC - Sagan Tosu

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Yokohama FC2.0545% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Sagan Tosu3.4027% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.77
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.75
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.88

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.82

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

Yokohama FC - Sagan Tosu s-a jucat sâmbătă, 29 august, în J2/J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Yokohama FC vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Sagan Tosu are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-3.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Sagan Tosu - Yokohama FC 3-1, pe 10 iulie 2024.

Casele o dau favorită pe Yokohama FC, la 2.05, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.82.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Yokohama FC și 1,2 pentru Sagan Tosu. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Yokohama FC are 40%, Sagan Tosu 33%. Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.30 plătește sub cota corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Yokohama FC - Sagan Tosu

Goluri estimate: 1,33 Yokohama FC și 1,19 Sagan Tosu, total 2,52. 1X2 în model: 40% · 27% · 33%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%1-010,7%0-19,6%2-18,5%0-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-1
Cornere9-6
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startYokohama FC · 2.05
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Yokohama FC - Sagan Tosu?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Yokohama FC - Sagan Tosu?

În J2/J3 League (Japonia).

Unde s-a jucat Yokohama FC - Sagan Tosu?

Pe Stadionul de Fotbal NHK Spring Mitsuzawa, în Yokohama, sâmbătă, 29 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Yokohama FC - Sagan Tosu?

Yokohama FC pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Yokohama FC - Sagan Tosu?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din J2/J3 League

Toată liga →