Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

JaponiaJaponia · J2/J3 League

Yokohama FC - Albirex Niigata

Statistici și rezultat final · duminică, 6 septembrie

JaponiaJ2/J3 League · Japonia Final
Yokohama FC
VEVÎV
Final5-0Pauză 1-0
Albirex Niigata
VVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Yokohama FC 48%Egal 28%Albirex Niigata 24%

Yokohama FC 5-0 Albirex Niigata: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Yokohama FC 5-0 Albirex Niigata (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Yokohama FC, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 5-0 avea 0,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Yokohama FCîn meciAlbirex Niigata
5
Cornere
1
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Yokohama FC vs Albirex Niigata

Yokohama FC marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,6. Albirex Niigata marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. La Yokohama FC, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Yokohama FCultimele 5Albirex Niigata
2,00
Puncte / meci
2,40
2,2
Goluri marcate / meci
1,6
1,6
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Yokohama FC și ultimele 5 Albirex Niigata, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Yokohama FC3-1-1

V
Ryukyu - Yokohama FC02.09.26 · Cupa Ligii
2-3
E
Yokohama FC - Sagan Tosu29.08.26 · J2/J3 League
2-2
V
Yokohama FC - Criacao Shinjuku26.08.26 · Cupa
3-1
Î
Montedio Yamagata - Yokohama FC22.08.26 · J2/J3 League
2-0
V
Yokohama FC - Jubilo Iwata16.08.26 · J2/J3 League
3-1

Albirex Niigata4-0-1

V
Thespa Gunma - Albirex Niigata02.09.26 · Cupa Ligii
1-2
V
Iwaki - Albirex Niigata29.08.26 · J2/J3 League
2-3
Î0-4
V
Albirex Niigata - Fujieda MYFC22.08.26 · J2/J3 League
1-0
V2-1

Întâlniri directe Yokohama FC - Albirex Niigata

Yokohama FC 1Egal 1Albirex Niigata 0
V
Yokohama FC - Albirex Niigata20.09.2025 · pauză 0-0
1-0
E
Albirex Niigata - Yokohama FC13.04.2025 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Yokohama FC. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Yokohama FC - Albirex Niigata

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Yokohama FC1.9248% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Albirex Niigata3.8524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.78
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.78
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.75

Cornere

Sub 9.5 1.83
Peste 9.5 1.87

Analiza de dinainte de meci

Yokohama FC - Albirex Niigata s-a jucat duminică, 6 septembrie, în J2/J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Yokohama FC vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Albirex Niigata are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 8-8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Yokohama FC a câștigat o dată, Albirex Niigata niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 0,5 goluri în medie. Ultima: Yokohama FC - Albirex Niigata 1-0, pe 20 septembrie 2025.

Casele o dau favorită pe Yokohama FC, la 1.92, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Yokohama FC și 1,3 pentru Albirex Niigata. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.22, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.92 e peste cea corectă (1.72). Ambele marchează (GG) merită privit: 60% în model, iar 1.80 plătește peste cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Yokohama FC - Albirex Niigata

Goluri estimate: 1,73 Yokohama FC și 1,32 Albirex Niigata, total 3,05. 1X2 în model: 47% · 24% · 29%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%2-19,4%1-08,2%2-07,1%1-27,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Yokohama FC. Yokohama FC a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Albirex Niigata. Albirex Niigata a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-0
Pauză1-0
Cornere5-1
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startYokohama FC · 1.92
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Yokohama FC - Albirex Niigata?

S-a jucat duminică, 6 septembrie, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 5-0.

În ce competiție s-a jucat Yokohama FC - Albirex Niigata?

În J2/J3 League (Japonia).

Unde s-a jucat Yokohama FC - Albirex Niigata?

Pe Stadionul de Fotbal NHK Spring Mitsuzawa, în Yokohama, duminică, 6 septembrie, ora 12:00 (ora României).

Cine era favorită în Yokohama FC - Albirex Niigata?

Yokohama FC pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 5-0.

Câte goluri s-au marcat în Yokohama FC - Albirex Niigata?

5 goluri, scor final 5-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din J2/J3 League

Toată liga →