Duminică25 octombrie
Live 32 Pune pont

JaponiaJaponia · JFL

Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC

Statistici, scor live și cote · duminică, 25 octombrie, ora 06:00

JaponiaJFL · Japonia Live 64′
Yokogawa Musashino
ÎVÎÎÎ
Live0 - 064′
Vonds Ichihara FC
EVVEV
Șanse înainte de start, după cote
Yokogawa Musashino 26%Egal 28%Vonds Ichihara FC 46%

Statistici Yokogawa Musashino vs Vonds Ichihara FC

Yokogawa Musashino marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. Vonds Ichihara FC marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. La Vonds Ichihara FC, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Yokogawa Musashinoultimele 5Vonds Ichihara FC
0,60
Puncte / meci
2,20
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Yokogawa Musashino și ultimele 5 Vonds Ichihara FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Yokogawa Musashino1-0-4

V0-6
Î1-0
Î3-0

Vonds Ichihara FC3-2-0

E
Vonds Ichihara FC - Okinawa SV17.10.26 · JFL
1-1
E1-1
V1-0

Întâlniri directe Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC

Yokogawa Musashino 1Egal 0Vonds Ichihara FC 0
V
Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC17.05.2026 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Yokogawa Musashino. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC

0

Nu sunt ponturi publice pe meciul ăsta. Ponturile se închid cu 2 minute înainte de start.

Cotele de dinainte de start

1 · Yokogawa Musashino3.4026% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Vonds Ichihara FC1.9746% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.27
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.35
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.15

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Analiză și pont Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC

Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC se joacă acum, în JFL (Japonia). Analiza e cea de dinainte de start.

În ultimele 5 meciuri, Yokogawa Musashino are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 8-9. Vonds Ichihara FC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 6 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC 2-0, pe 17 mai 2026.

Vonds Ichihara FC pleacă favorită, la cota 1.97. Egalul e la 3.20, iar Yokogawa Musashino la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.15, iar GG la 1.92.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Yokogawa Musashino și 1,4 pentru Vonds Ichihara FC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdict

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 72%. Cota de 1.27 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 55% în model, dar la 1.59 plătește sub cota corectă de 1.82. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC

Goluri estimate: 1,05 Yokogawa Musashino și 1,44 Vonds Ichihara FC, total 2,49. 1X2 în model: 28% · 26% · 46%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%0-111,9%1-29,0%1-08,7%0-28,6%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Yokogawa Musashino. Yokogawa Musashino a primit 9 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start25.10, 06:00
FavorităVonds Ichihara FC · 1.97
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

La ce oră începe Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC?

Duminică, 25 octombrie, ora 06:00, ora României.

În ce competiție se joacă Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC?

În JFL (Japonia).

Cine e favorită în Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC?

Vonds Ichihara FC, la cota 1.97. Egalul e la 3.20.

Câte goluri se așteaptă în Yokogawa Musashino - Vonds Ichihara FC?

În jur de 2,5, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din JFL

Toată liga →