Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL U20 - NSW

Wollongong Wolves U20 - SD Raiders U20

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

AustraliaNPL U20 - NSW · Australia Final
Final1-1Pauză 1-0
SD Raiders U20
ÎÎEEE
Șanse înainte de meci, după cote
Wollongong Wolves U20 49%Egal 24%SD Raiders U20 27%

Wollongong Wolves U20 1-1 SD Raiders U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wollongong Wolves U20 1-1 SD Raiders U20 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 30%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 1-1 avea 8,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (1-9) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Wollongong Wolves U20în meciSD Raiders U20
1
Cornere
9
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wollongong Wolves U20 vs SD Raiders U20

Wollongong Wolves U20 marchează 2,6 goluri pe meci și primește 2,0. SD Raiders U20 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. La SD Raiders U20, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Wollongong Wolves U20ultimele 5SD Raiders U20
1,60
Puncte / meci
0,60
2,6
Goluri marcate / meci
1,4
2,0
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Wollongong Wolves U20 și ultimele 5 SD Raiders U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wollongong Wolves U202-2-1

V
Sydney Olympic U20 - Wollongong Wolves U2011.07.26 · NPL U20 - NSW
0-5
V
Wollongong Wolves U20 - St George City U2005.07.26 · NPL U20 - NSW
5-1
Î
Spirit FC U20 - Wollongong Wolves U2027.06.26 · NPL U20 - NSW
7-1
E
Wollongong Wolves U20 - Sydney FC U2021.06.26 · NPL U20 - NSW
1-1
E
Wollongong Wolves U20 - APIA Leichhardt U2013.06.26 · NPL U20 - NSW
1-1

SD Raiders U200-3-2

Î
SD Raiders U20 - Blacktown City U2011.07.26 · NPL U20 - NSW
1-2
Î
Manly United U20 - SD Raiders U2004.07.26 · NPL U20 - NSW
1-0
E
SD Raiders U20 - St George City U2027.06.26 · NPL U20 - NSW
2-2
E
Sydney United U20 - SD Raiders U2021.06.26 · NPL U20 - NSW
2-2
E
Rockdale Illinden U20 - SD Raiders U2014.06.26 · NPL U20 - NSW
2-2

Întâlniri directe Wollongong Wolves U20 - SD Raiders U20

Wollongong Wolves U20 1Egal 0SD Raiders U20 0
V
SD Raiders U20 - Wollongong Wolves U2004.04.2026 · pauză 0-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Wollongong Wolves U20. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Wollongong Wolves U20 - SD Raiders U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wollongong Wolves U201.8749% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · SD Raiders U203.4027% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.63
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.65
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.38
GG Nu 2.82

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.71
Pauză peste 1.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Wollongong Wolves U20 - SD Raiders U20 s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în NPL U20 - NSW (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Wollongong Wolves U20 vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 10. SD Raiders U20 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: SD Raiders U20 - Wollongong Wolves U20 1-2, pe 4 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Wollongong Wolves U20, la 1.87, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.38.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Wollongong Wolves U20 și 1,6 pentru SD Raiders U20. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Wollongong Wolves U20: 50% în model, cota corectă ar fi 2.00. La 1.87, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 70%. Cota de 1.39 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 69% în model, iar 1.38 e aproape de cota corectă (1.45). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Wollongong Wolves U20 - SD Raiders U20

Goluri estimate: 2,08 Wollongong Wolves U20 și 1,56 SD Raiders U20, total 3,64. 1X2 în model: 50% · 21% · 29%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

2-18,9%1-18,5%2-26,9%1-26,6%3-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Wollongong Wolves U20. Wollongong Wolves U20 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: SD Raiders U20. SD Raiders U20 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere1-9
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startWollongong Wolves U20 · 1.87
Goluri estimate~3,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wollongong Wolves U20 - SD Raiders U20?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 09:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Wollongong Wolves U20 - SD Raiders U20?

În NPL U20 - NSW (Australia).

Cine era favorită în Wollongong Wolves U20 - SD Raiders U20?

Wollongong Wolves U20 pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Wollongong Wolves U20 - SD Raiders U20?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.