Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.4

Wisla Krakow II - Star Starachowice

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

PoloniaIII Liga - Gr.4 · Polonia Final
Wisla Krakow II
VVVÎV
Final4-2Pauză 1-1
Star Starachowice
ÎVEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Wisla Krakow II 51%Egal 25%Star Starachowice 24%

Wisla Krakow II 4-2 Star Starachowice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wisla Krakow II 4-2 Star Starachowice (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Wisla Krakow II, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (67%). Scorul exact 4-2 avea 2,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (9-6) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Wisla Krakow IIîn meciStar Starachowice
9
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wisla Krakow II vs Star Starachowice

Wisla Krakow II marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. Star Starachowice marchează 1,2 goluri pe meci și primește 3,2. La Wisla Krakow II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Wisla Krakow II 4, egal 0, Star Starachowice 1.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Wisla Krakow IIultimele 5Star Starachowice
2,40
Puncte / meci
0,80
2,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
3,2
4
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
60%
4
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Wisla Krakow II și ultimele 5 Star Starachowice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wisla Krakow II4-0-1

V
Wisla Krakow II - Star Starachowice01.08.26 · III Liga - Gr.4
4-2
V
Podlasie Biala Podlaska - Wisla Krakow II30.05.26 · III Liga - Gr.4
2-3
V
Wisla Krakow II - Pogon Sokol Lubaczow23.05.26 · III Liga - Gr.4
3-1
Î
Poprad Muszyna - Wisla Krakow II20.05.26 · Superscore Puchar Polski Małopolski ZPN
2-1
V
Siarka Tarnobrzeg - Wisla Krakow II16.05.26 · III Liga - Gr.4
1-2

Star Starachowice1-1-3

Î
Wisla Krakow II - Star Starachowice01.08.26 · III Liga - Gr.4
4-2
V
Mazovia Minsk M. - Star Starachowice18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Moravia Morawica - Star Starachowice16.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Star Starachowice01.07.26 · Amicale intercluburi
6-0
Î
Puszcza Niepolomice - Star Starachowice27.06.26 · Amicale intercluburi
3-0

Întâlniri directe Wisla Krakow II - Star Starachowice

Wisla Krakow II 4Egal 0Star Starachowice 1
V
Wisla Krakow II - Star Starachowice01.08.2026 · pauză 1-1
4-2
V
Wisla Krakow II - Star Starachowice21.03.2026 · pauză 2-0
3-0
V
Wisla Krakow II - Star Starachowice21.09.2024 · pauză 0-1
3-1

V/E/Î din perspectiva Wisla Krakow II. 5 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Wisla Krakow II - Star Starachowice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wisla Krakow II1.8251% fără marjă
X · Egal3.7525% fără marjă
2 · Star Starachowice3.8024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.60
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Wisla Krakow II - Star Starachowice s-a jucat sâmbătă, 1 august, în III Liga - Gr.4 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Wisla Krakow II vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Star Starachowice are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-16. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Wisla Krakow II a câștigat de 4 ori, Star Starachowice o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,8 goluri în medie. Ultima: Wisla Krakow II - Star Starachowice 4-2, pe 1 august 2026.

Casele o dau favorită pe Wisla Krakow II, la 1.82, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.46.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,4 pentru Wisla Krakow II și 1,3 pentru Star Starachowice. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 61% la victorie, față de 51%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Wisla Krakow II: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Casele dau 1.82, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.51 e peste cea corectă (1.39). Ambele marchează (GG) are 67% în model, iar 1.46 e aproape de cota corectă (1.49). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Wisla Krakow II - Star Starachowice

Goluri estimate: 2,40 Wisla Krakow II și 1,34 Star Starachowice, total 3,74. 1X2 în model: 61% · 19% · 20%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

2-19,2%1-17,6%3-17,3%2-06,8%2-26,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Wisla Krakow II. Wisla Krakow II a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Star Starachowice. Star Starachowice a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,8 goluri, iar modelul estimează acum 3,7.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-2
Pauză1-1
Cornere9-6
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startWisla Krakow II · 1.82
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wisla Krakow II - Star Starachowice?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 4-2.

În ce competiție s-a jucat Wisla Krakow II - Star Starachowice?

În III Liga - Gr.4 (Polonia).

Unde s-a jucat Wisla Krakow II - Star Starachowice?

Pe Stadion Miejski im. Władysława Kawuli, în Krakow, sâmbătă, 1 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Wisla Krakow II - Star Starachowice?

Wisla Krakow II pleca favorită, la cota 1.82. Meciul s-a terminat 4-2.

Câte goluri s-au marcat în Wisla Krakow II - Star Starachowice?

6 goluri, scor final 4-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din III Liga - Gr.4

Toată liga →