Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.2

Wda Swiecie - Grom Nowy Staw

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

PoloniaIII Liga - Gr.2 · Polonia Final
Wda Swiecie
EVEEÎ
Final4-2Pauză 1-2
Grom Nowy Staw
ÎVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Wda Swiecie 45%Egal 26%Grom Nowy Staw 29%

Wda Swiecie 4-2 Grom Nowy Staw: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wda Swiecie 4-2 Grom Nowy Staw (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Wda Swiecie, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 4-2 avea 1,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Wda Swiecieîn meciGrom Nowy Staw
0
Cornere
0
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wda Swiecie vs Grom Nowy Staw

Wda Swiecie marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Grom Nowy Staw marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Wda Swiecieultimele 5Grom Nowy Staw
1,20
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
1,4
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Wda Swiecie și ultimele 5 Grom Nowy Staw, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wda Swiecie1-3-1

E
Gedania Gdansk - Wda Swiecie15.08.26 · III Liga - Gr.2
1-1
V
Wda Swiecie - Lipno Steszew08.08.26 · III Liga - Gr.2
2-1
E
Blekitni Stargard - Wda Swiecie01.08.26 · III Liga - Gr.2
1-1
E
Wda Swiecie - Olimpia Elblag18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Wda Swiecie - Notec Czarnkow30.05.26 · III Liga - Gr.2
1-3

Grom Nowy Staw2-1-2

Î
Grom Nowy Staw - Elana Torun15.08.26 · III Liga - Gr.2
1-2
V
Notec Czarnkow - Grom Nowy Staw08.08.26 · III Liga - Gr.2
0-2
Î
Grom Nowy Staw - Unia Swarzedz01.08.26 · III Liga - Gr.2
2-3
E
Grom Nowy Staw - Olimpia Elblag25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Wiked Luzino - Grom Nowy Staw10.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Ponturi Wda Swiecie - Grom Nowy Staw

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wda Swiecie2.0545% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Grom Nowy Staw3.2029% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.69
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.64

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.50

Analiza de dinainte de meci

Wda Swiecie - Grom Nowy Staw s-a jucat miercuri, 19 august, în III Liga - Gr.2 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Wda Swiecie are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-7. Grom Nowy Staw vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6.

Wda Swiecie pleacă favorită, la cota 2.05. Egalul e la 3.60, iar Grom Nowy Staw la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.64, iar GG la 1.58.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Wda Swiecie și 1,4 pentru Grom Nowy Staw. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 38% la victorie, față de 45%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Wda Swiecie are 38%, Grom Nowy Staw 37%. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.19, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Wda Swiecie - Grom Nowy Staw

Goluri estimate: 1,43 Wda Swiecie și 1,39 Grom Nowy Staw, total 2,82. 1X2 în model: 38% · 25% · 37%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%1-08,5%2-18,5%0-18,3%1-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Wda Swiecie e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-2
Pauză1-2
Cornere0-0
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startWda Swiecie · 2.05
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wda Swiecie - Grom Nowy Staw?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 4-2.

În ce competiție s-a jucat Wda Swiecie - Grom Nowy Staw?

În III Liga - Gr.2 (Polonia).

Unde s-a jucat Wda Swiecie - Grom Nowy Staw?

Pe Stadion Miejski, în Świecie nad Wisłą, miercuri, 19 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Wda Swiecie - Grom Nowy Staw?

Wda Swiecie pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 4-2.

Câte goluri s-au marcat în Wda Swiecie - Grom Nowy Staw?

6 goluri, scor final 4-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din III Liga - Gr.2

Toată liga →