Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Villarreal B - Zaragoza

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Amicale intercluburi Final
Villarreal B
VVÎVE
Final0-2Pauză 0-1
Zaragoza
VÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Villarreal B 37%Egal 30%Zaragoza 33%

Villarreal B 0-2 Zaragoza: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Villarreal B 0-2 Zaragoza (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Zaragoza, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 0-2 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (10-2) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Villarreal Bîn meciZaragoza
10
Cornere
2
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Villarreal B vs Zaragoza

Villarreal B marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. Zaragoza marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Zaragoza, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Villarreal Bultimele 5Zaragoza
2,00
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Villarreal B și ultimele 5 Zaragoza, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Villarreal B3-1-1

V
Intercity - Villarreal B07.08.26 · Amicale intercluburi
2-4
V
Eldense - Villarreal B04.08.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Zamora CF - Villarreal B07.06.26 · Primera Federacion
2-0
V
Villarreal B - Zamora CF31.05.26 · Primera Federacion
2-0
E
Atletico Sanluqueno - Villarreal B23.05.26 · Primera Federacion
1-1

Zaragoza2-1-2

V
UD Logrones - Zaragoza14.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Zaragoza - Andorra06.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Zaragoza - Utebo29.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Zaragoza - Malaga31.05.26 · LaLiga 2
0-2
E
Las Palmas - Zaragoza24.05.26 · LaLiga 2
1-1

Întâlniri directe Villarreal B - Zaragoza

Villarreal B 0Egal 1Zaragoza 0
E
Villarreal B - Zaragoza24.02.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Villarreal B. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Villarreal B - Zaragoza

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Villarreal B2.5037% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Zaragoza2.7533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.42
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.70
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 2.82

Analiza de dinainte de meci

Villarreal B - Zaragoza s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Villarreal B are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-6. Zaragoza vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Villarreal B - Zaragoza 0-0, pe 24 februarie 2024.

Casele văd un meci echilibrat: 2.50 pentru gazde, 2.75 pentru oaspeți și 3.05 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Villarreal B și 1,2 pentru Zaragoza. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, iar 1.42 e aproape de cota corectă (1.45). Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.30, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Villarreal B - Zaragoza

Goluri estimate: 1,39 Villarreal B și 1,16 Zaragoza, total 2,55. 1X2 în model: 42% · 27% · 31%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%1-010,9%0-19,1%2-18,7%0-07,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere10-2
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startVillarreal B · 2.50
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Villarreal B - Zaragoza?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Villarreal B - Zaragoza?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Villarreal B - Zaragoza?

Pe Ciudad Deportiva del Villarreal, sâmbătă, 15 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Villarreal B - Zaragoza?

Niciuna clar: cotele erau 2.50 la gazde și 2.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Villarreal B - Zaragoza?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →