Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.2

Victoria Wrzesnia - Lech Poznan II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

PoloniaIII Liga - Gr.2 · Polonia Final
Victoria Wrzesnia
VVÎV
Final2-5Pauză 1-3
Lech Poznan II
ÎÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Victoria Wrzesnia 38%Egal 26%Lech Poznan II 36%

Victoria Wrzesnia 2-5 Lech Poznan II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Victoria Wrzesnia 2-5 Lech Poznan II (pauză 1-3). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui Lech Poznan II, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 2-5 avea 0,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (3-7) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Victoria Wrzesniaîn meciLech Poznan II
3
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Victoria Wrzesnia vs Lech Poznan II

Victoria Wrzesnia marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,3. Lech Poznan II marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4. La Lech Poznan II, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Victoria Wrzesniaultimele 5Lech Poznan II
2,25
Puncte / meci
0,20
1,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,3
Goluri primite / meci
2,4
3
Victorii
0
75%
Peste 2,5 goluri
80%
75%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 4 meciuri Victoria Wrzesnia și ultimele 5 Lech Poznan II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Victoria Wrzesnia3-0-1

V
Victoria Wrzesnia - Lipno Steszew25.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Lech Poznan II - Victoria Wrzesnia30.05.26 · III Liga - Gr.2
1-2
Î
Victoria Wrzesnia - Lipno Steszew23.05.26 · III Liga - Gr.2
1-3
V
Victoria Wrzesnia - Kluczevia Stargard16.05.26 · III Liga - Gr.2
2-1

Lech Poznan II0-1-4

Î
Lech Poznan II - Victoria Wrzesnia30.05.26 · III Liga - Gr.2
1-2
Î
Nowe Skalmierzyce - Lech Poznan II23.05.26 · III Liga - Gr.2
3-0
Î
Lech Poznan II - Zawisza Bydgoszcz17.05.26 · III Liga - Gr.2
2-4
Î
Tluchovia Tluchowo - Lech Poznan II13.05.26 · III Liga - Gr.2
3-1
E
Cartusia Kartuzy - Lech Poznan II09.05.26 · III Liga - Gr.2
0-0

Întâlniri directe Victoria Wrzesnia - Lech Poznan II

Victoria Wrzesnia 1Egal 1Lech Poznan II 0
E
Victoria Wrzesnia - Lech Poznan II06.12.2025 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Victoria Wrzesnia. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Victoria Wrzesnia - Lech Poznan II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Victoria Wrzesnia2.4238% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Lech Poznan II2.5736% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.50
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.45

Analiza de dinainte de meci

Victoria Wrzesnia - Lech Poznan II s-a jucat sâmbătă, 1 august, în III Liga - Gr.2 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Victoria Wrzesnia vine cu trei victorii și o înfrângere în ultimele 4 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Lech Poznan II n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Victoria Wrzesnia a câștigat o dată, Lech Poznan II niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Lech Poznan II - Victoria Wrzesnia 1-2, pe 30 mai 2026.

La case, diferența e mică: Victoria Wrzesnia are cota 2.42, Lech Poznan II 2.57. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.54.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Victoria Wrzesnia și 1,3 pentru Lech Poznan II. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 50% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Victoria Wrzesnia, modelul calculează 50%. Cota de 2.42 e peste cea corectă (2.00). Peste 2.5 goluri are 58% în model, dar la 1.61 plătește sub cota corectă de 1.72. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.54, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Victoria Wrzesnia - Lech Poznan II

Goluri estimate: 1,80 Victoria Wrzesnia și 1,25 Lech Poznan II, total 3,05. 1X2 în model: 50% · 23% · 27%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%2-19,6%1-08,5%2-07,7%1-26,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (4 pentru Victoria Wrzesnia, 5 pentru Lech Poznan II). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Apărare vulnerabilă: Lech Poznan II. Lech Poznan II a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-5
Pauză1-3
Cornere3-7
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startVictoria Wrzesnia · 2.42
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Victoria Wrzesnia - Lech Poznan II?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 2-5.

În ce competiție s-a jucat Victoria Wrzesnia - Lech Poznan II?

În III Liga - Gr.2 (Polonia).

Cine era favorită în Victoria Wrzesnia - Lech Poznan II?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.57 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-5.

Câte goluri s-au marcat în Victoria Wrzesnia - Lech Poznan II?

7 goluri, scor final 2-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din III Liga - Gr.2

Toată liga →