Joi22 octombrie
Live 18 Pune pont

PanamaPanama · Liga Prom

Veraguas Utd II - Bocas Jr

Statistici, pont și cote · joi, 22 octombrie, ora 04:00

PanamaLiga Prom · Panama + Pune pont
Veraguas Utd II
ÎÎÎEÎ
Joi04:0022 octombrie
Bocas Jr
VÎÎEÎ
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Veraguas Utd II 30%Egal 28%Bocas Jr 43%

Statistici Veraguas Utd II vs Bocas Jr

Veraguas Utd II marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,8. Bocas Jr marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. Ultimele 8 întâlniri directe: Veraguas Utd II 2, egal 0, Bocas Jr 6.

~3,1goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Veraguas Utd IIultimele 5Bocas Jr
0,20
Puncte / meci
0,80
0,6
Goluri marcate / meci
1,4
2,8
Goluri primite / meci
1,8
0
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
6

Ultimele 5 meciuri Veraguas Utd II și ultimele 5 Bocas Jr, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Veraguas Utd II0-1-4

Î
Universidad Latina II - Veraguas Utd II18.10.26 · Liga Prom
2-0
Î
Udelas - Veraguas Utd II03.10.26 · Liga Prom
5-1
E
Union Cocle FC II - Veraguas Utd II17.09.26 · Liga Prom
0-0
Î4-2

Bocas Jr1-1-3

V
La Familia FC - Bocas Jr18.10.26 · Liga Prom
1-3
Î1-3
Î
Union Cocle FC II - Bocas Jr24.09.26 · Liga Prom
1-0
E
Independiente (PAN) II - Bocas Jr18.09.26 · Liga Prom
1-1
Î
Bocas Jr - Atletico Nacional13.09.26 · Liga Prom
2-3

Întâlniri directe Veraguas Utd II - Bocas Jr

Veraguas Utd II 2Egal 0Bocas Jr 6
Î
Bocas Jr - Veraguas Utd II02.08.2026 · pauză 2-0
2-1
Î
Veraguas Utd II - Bocas Jr01.05.2026 · pauză 0-0
0-2
V1-2
Î1-0
Î0-2
Î1-4
Î3-0
V2-1

V/E/Î din perspectiva Veraguas Utd II. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Veraguas Utd II - Bocas Jr

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Veraguas Utd II - Bocas Jr

1 · Veraguas Utd II3.0530% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Bocas Jr2.1243% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.58
X2 1.29
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Analiză și pont Veraguas Utd II - Bocas Jr

Veraguas Utd II o primește pe Bocas Jr joi, 22 octombrie, de la ora 04:00, în Liga Prom (Panama).

Veraguas Utd II n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 14. În ultimele 5 meciuri, Bocas Jr are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-9.

În ultimele 8 întâlniri directe, Veraguas Utd II a câștigat de 2 ori, Bocas Jr de 6 ori. Ultima: Bocas Jr - Veraguas Utd II 2-1, pe 2 august 2026.

Casele o dau favorită pe Bocas Jr, la 2.12, cu egalul la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.54.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,3 pentru Veraguas Utd II și 1,9 pentru Bocas Jr. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdict

Pentru victorie Bocas Jr, modelul calculează 51%. Cota de 2.12 e peste cea corectă (1.96). Peste 2.5 goluri are 61% în model, iar 1.61 e aproape de cota corectă (1.64). Ambele marchează (GG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.54, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Veraguas Utd II - Bocas Jr

Goluri estimate: 1,27 Veraguas Utd II și 1,87 Bocas Jr, total 3,14. 1X2 în model: 26% · 23% · 51%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%1-29,6%0-18,1%0-27,6%2-16,5%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Veraguas Utd II. Veraguas Utd II a primit 14 goluri în ultimele 5 partide.
  • Apărare vulnerabilă: Bocas Jr. Bocas Jr a primit 9 goluri în ultimele 5 partide.
  • Favorit fără formă. Bocas Jr e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start22.10, 04:00
FavorităBocas Jr · 2.12
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Veraguas Utd II - Bocas Jr?

Joi, 22 octombrie, ora 04:00, ora României.

În ce competiție se joacă Veraguas Utd II - Bocas Jr?

În Liga Prom (Panama).

Unde se joacă Veraguas Utd II - Bocas Jr?

Pe Estadio Aristocles Castillo, în Santiago de Veraguas, joi, 22 octombrie, ora 04:00 (ora României).

Cine e favorită în Veraguas Utd II - Bocas Jr?

Bocas Jr, la cota 2.12. Egalul e la 3.25.

Câte goluri se așteaptă în Veraguas Utd II - Bocas Jr?

În jur de 3,1, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din Liga Prom

Toată liga →