Miercuri21 octombrie
Live 8 Pune pont

ColumbiaColumbia · Primera A - Apertura

Llaneros - Deportivo Cali

Statistici, pont și cote · joi, 22 octombrie, ora 02:15

ColumbiaPrimera A - Apertura · Columbia + Pune pont
Llaneros
VÎÎÎÎ
Joi02:1522 octombrie
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Llaneros 34%Egal 31%Deportivo Cali 35%

Statistici Llaneros vs Deportivo Cali

Llaneros marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. Deportivo Cali marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,2. La Deportivo Cali, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Llaneros 1, egal 2, Deportivo Cali 1.

~2,1goluri estimate
36%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Llanerosultimele 5Deportivo Cali
0,60
Puncte / meci
2,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
0,2
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Llaneros și ultimele 5 Deportivo Cali, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Llaneros1-0-4

V
Llaneros - Independiente Santa Fe19.10.26 · Primera A - Apertura
1-0
Î4-1
Î
Once Caldas - Llaneros10.10.26 · Primera A - Apertura
1-0
Î
Llaneros - America de Cali05.10.26 · Primera A - Apertura
1-2
Î
Cucuta Deportivo - Llaneros27.09.26 · Primera A - Apertura
2-1

Deportivo Cali3-2-0

E
Deportivo Cali - Junior Barranquilla19.10.26 · Primera A - Apertura
0-0
E
Deportivo Pereira - Deportivo Cali10.10.26 · Primera A - Apertura
0-0
V
Deportivo Cali - Alianza Valledupar03.10.26 · Primera A - Apertura
3-1
V
Deportivo Cali - Aguilas Doradas28.09.26 · Primera A - Apertura
2-0
V
Independiente Santa Fe - Deportivo Cali23.09.26 · Primera A - Apertura
0-1

Întâlniri directe Llaneros - Deportivo Cali

Llaneros 1Egal 2Deportivo Cali 1
E
Deportivo Cali - Llaneros13.04.2026 · pauză 0-0
1-1
E
Deportivo Cali - Llaneros02.03.2026 · pauză 1-0
1-1
V
Deportivo Cali - Llaneros02.08.2025 · pauză 0-1
0-3
Î
Llaneros - Deportivo Cali19.02.2025 · pauză 0-1
0-1

V/E/Î din perspectiva Llaneros. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Llaneros - Deportivo Cali

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Llaneros - Deportivo Cali

1 · Llaneros2.7534% fără marjă
X · Egal3.0531% fără marjă
2 · Deportivo Cali2.6535% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.42
12 1.35

Goluri

Peste 1.5 1.43
Sub 2.5 1.55
Peste 2.5 2.35

Ambele marchează

GG Da 1.97
GG Nu 1.74

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.29
Pauză peste 1.5 3.35

Cornere

Sub 9.5 1.67
Peste 9.5 2.07

Analiză și pont Llaneros - Deportivo Cali

Joi, 22 octombrie, de la 02:15, Deportivo Cali joacă pe terenul lui Llaneros, în Primera A - Apertura (Columbia). Deportivo Cali vine într-o formă clar mai bună.

Llaneros vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Deportivo Cali n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 6-1. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Llaneros a câștigat o dată, Deportivo Cali o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Deportivo Cali - Llaneros 1-1, pe 13 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Llaneros are cota 2.75, Deportivo Cali 2.65. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.35, iar GG la 1.97.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,8 pentru Llaneros și 1,3 pentru Deportivo Cali. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 23% la victorie, față de 34%.

Verdict

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 77%. Cota de 1.42 e peste cea corectă (1.30). Sub 2.5 goluri are 64% în model, iar 1.55 e aproape de cota corectă (1.56). Nu marchează ambele (NG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.74 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Llaneros - Deportivo Cali

Goluri estimate: 0,81 Llaneros și 1,33 Deportivo Cali, total 2,14. 1X2 în model: 23% · 28% · 49%. Peste 2,5: 36% (cotă corectă 2.78). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

12%0
25%1
27%2
19%3
10%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 64% · peste 2,5: 36% (verde).

Scoruri probabile

0-115,6%1-112,7%0-011,8%0-210,4%1-09,5%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Llaneros. Llaneros a primit 9 goluri în ultimele 5 partide.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start22.10, 02:15
FavorităDeportivo Cali · 2.65
Goluri estimate~2,1
Scor probabil0-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Llaneros - Deportivo Cali?

Joi, 22 octombrie, ora 02:15, ora României.

În ce competiție se joacă Llaneros - Deportivo Cali?

În Primera A - Apertura (Columbia).

Unde se joacă Llaneros - Deportivo Cali?

Pe Stadionul Manuel Calle Lombana, în Villavicencio, joi, 22 octombrie, ora 02:15 (ora României).

Cine e favorită în Llaneros - Deportivo Cali?

Niciuna clar: cotele sunt 2.75 la gazde și 2.65 la oaspeți.

Câte goluri se așteaptă în Llaneros - Deportivo Cali?

În jur de 2,1, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 0-1.

Alte meciuri din Primera A - Apertura

Toată liga →