Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

SUASUA · MLS Next Pro

Ventura County - North Texas

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

SUAMLS Next Pro · SUA Final
Ventura County
VVVÎV
Final6-1Pauză 3-0
North Texas
ÎEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Ventura County 45%Egal 25%North Texas 30%

Ventura County 6-1 North Texas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ventura County 6-1 North Texas (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 56% pentru victoria lui Ventura County, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 6-1 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (5-0) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Ventura Countyîn meciNorth Texas
5
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ventura County vs North Texas

Ventura County marchează 3,2 goluri pe meci și primește 1,0. North Texas marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Ventura County, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Ventura County 1, egal 1, North Texas 2.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Ventura Countyultimele 5North Texas
2,40
Puncte / meci
1,40
3,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
1,8
4
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Ventura County și ultimele 5 North Texas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ventura County4-0-1

V
Ventura County - North Texas01.08.26 · MLS Next Pro
6-1
V
Ventura County - The Town FC26.07.26 · MLS Next Pro
3-0
V
Ventura County - Los Angeles FC II19.07.26 · MLS Next Pro
2-0
Î
Vancouver Whitecaps II - Ventura County08.07.26 · MLS Next Pro
3-2
V
Ventura County - Real Monarchs28.06.26 · MLS Next Pro
3-1

North Texas2-1-2

Î
Ventura County - North Texas01.08.26 · MLS Next Pro
6-1
E
North Texas - Los Angeles FC II26.07.26 · MLS Next Pro
2-2
V
The Town FC - North Texas19.07.26 · MLS Next Pro
0-1
Î
Colorado Rapids II - North Texas12.07.26 · MLS Next Pro
1-0
V
North Texas - St.Louis City II05.07.26 · MLS Next Pro
3-0

Întâlniri directe Ventura County - North Texas

Ventura County 1Egal 1North Texas 2
V
Ventura County - North Texas01.08.2026 · pauză 3-0
6-1
E
North Texas - Ventura County07.09.2025 · pauză 0-0
1-1
Î
Ventura County - North Texas01.09.2025 · pauză 0-1
0-1
Î
Ventura County - North Texas12.09.2024 · pauză 1-0
1-3

V/E/Î din perspectiva Ventura County. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ventura County - North Texas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ventura County2.0045% fără marjă
X · Egal3.5525% fără marjă
2 · North Texas3.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.55
12 1.22

Goluri

Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.60

Analiza de dinainte de meci

Ventura County - North Texas s-a jucat sâmbătă, 1 august, în MLS Next Pro (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ventura County vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 16 goluri și a primit 5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, North Texas are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-9.

În ultimele 4 întâlniri directe, Ventura County a câștigat o dată, North Texas de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Ventura County - North Texas 6-1, pe 1 august 2026.

Casele o dau favorită pe Ventura County, la 2.00, cu egalul la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.44.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Ventura County și 1,3 pentru North Texas. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 56% la victorie, față de 45%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ventura County merită privit: 56% în model, iar 2.00 plătește peste cota corectă de 1.79. Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Cota 1.47 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.44 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Ventura County - North Texas

Goluri estimate: 2,14 Ventura County și 1,31 North Texas, total 3,45. 1X2 în model: 56% · 21% · 23%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,5%1-18,9%2-07,3%1-06,8%3-16,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: North Texas. North Texas a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final6-1
Pauză3-0
Cornere5-0
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startVentura County · 2.00
Goluri estimate~3,5
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ventura County - North Texas?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 05:00 (ora României) și s-a terminat 6-1.

În ce competiție s-a jucat Ventura County - North Texas?

În MLS Next Pro (SUA).

Cine era favorită în Ventura County - North Texas?

Ventura County pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 6-1.

Câte goluri s-au marcat în Ventura County - North Texas?

7 goluri, scor final 6-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din MLS Next Pro

Toată liga →