Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

JaponiaJaponia · J2/J3 League

Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

JaponiaJ2/J3 League · Japonia Final
Ventforet Kofu
EÎÎÎÎ
Final1-1Pauză 1-1
Tegevajaro Miyazaki
EÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ventforet Kofu 27%Egal 30%Tegevajaro Miyazaki 43%

Ventforet Kofu 1-1 Tegevajaro Miyazaki: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ventforet Kofu 1-1 Tegevajaro Miyazaki (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG a ieșit (37%). Scorul exact 1-1 avea 12,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Ventforet Kofuîn meciTegevajaro Miyazaki
2
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ventforet Kofu vs Tegevajaro Miyazaki

Ventforet Kofu marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,8. Tegevajaro Miyazaki marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. La Tegevajaro Miyazaki, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
37%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Ventforet Kofuultimele 5Tegevajaro Miyazaki
0,20
Puncte / meci
1,00
0,4
Goluri marcate / meci
0,8
1,8
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ventforet Kofu și ultimele 5 Tegevajaro Miyazaki, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ventforet Kofu0-1-4

E
Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki15.08.26 · J2/J3 League
1-1
Î
Sagan Tosu - Ventforet Kofu08.08.26 · J2/J3 League
2-0
Î
Matsumoto Yamaga - Ventforet Kofu25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
Tegevajaro Miyazaki - Ventforet Kofu06.06.26 · J2/J3 League
2-1
Î
Vegalta Sendai - Ventforet Kofu30.05.26 · J2/J3 League
1-0

Tegevajaro Miyazaki1-2-2

E
Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki15.08.26 · J2/J3 League
1-1
Î
Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC08.08.26 · J2/J3 League
0-1
E
Yokohama F. Marinos - Tegevajaro Miyazaki15.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Tegevajaro Miyazaki - Ventforet Kofu06.06.26 · J2/J3 League
2-1
Î
Kataller Toyama - Tegevajaro Miyazaki30.05.26 · J2/J3 League
1-0

Întâlniri directe Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki

Ventforet Kofu 0Egal 1Tegevajaro Miyazaki 1
E
Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki15.08.2026 · pauză 1-1
1-1
Î
Tegevajaro Miyazaki - Ventforet Kofu06.06.2026 · pauză 0-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Ventforet Kofu. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ventforet Kofu3.4027% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Tegevajaro Miyazaki2.1543% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki s-a jucat sâmbătă, 15 august, în J2/J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ventforet Kofu n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Tegevajaro Miyazaki are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Ventforet Kofu a câștigat niciodată, Tegevajaro Miyazaki o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki 1-1, pe 15 august 2026.

Casele o dau favorită pe Tegevajaro Miyazaki, la 2.15, cu egalul la 3.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,7 pentru Ventforet Kofu și 1,3 pentru Tegevajaro Miyazaki. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 20% la victorie, față de 27%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Tegevajaro Miyazaki merită privit: 51% în model, iar 2.15 plătește peste cota corectă de 1.96. Sub 2.5 goluri: 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Nu marchează ambele (NG): 63% în model, adică o cotă corectă de 1.59. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki

Goluri estimate: 0,70 Ventforet Kofu și 1,30 Tegevajaro Miyazaki, total 2,00. 1X2 în model: 20% · 29% · 51%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 37% (cotă corectă 2.70). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-117,6%0-013,5%1-112,3%0-211,4%1-09,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ventforet Kofu. Ventforet Kofu a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Ventforet Kofu. Ventforet Kofu a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Favorit fără formă. Tegevajaro Miyazaki e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere2-4
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startTegevajaro Miyazaki · 2.15
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki?

În J2/J3 League (Japonia).

Unde s-a jucat Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki?

Pe Stadionul Yamanashi Chuo Bank, în Kofu, sâmbătă, 15 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki?

Tegevajaro Miyazaki pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din J2/J3 League

Toată liga →