Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

JaponiaJaponia · J2/J3 League

Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

JaponiaJ2/J3 League · Japonia Final
Vanraure Hachinohe
ÎVEÎE
Final0-2Pauză 0-1
Vegalta Sendai
EÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Vanraure Hachinohe 23%Egal 30%Vegalta Sendai 47%

Vanraure Hachinohe 0-2 Vegalta Sendai: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Vanraure Hachinohe 0-2 Vegalta Sendai (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Vegalta Sendai, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 0-2 avea 8,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Vanraure Hachinoheîn meciVegalta Sendai
3
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Vanraure Hachinohe vs Vegalta Sendai

Vanraure Hachinohe marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. Vegalta Sendai marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Vanraure Hachinohe, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
36%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Vanraure Hachinoheultimele 5Vegalta Sendai
1,00
Puncte / meci
1,00
0,6
Goluri marcate / meci
0,4
1,4
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Vanraure Hachinohe și ultimele 5 Vegalta Sendai, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Vanraure Hachinohe1-2-2

Î
Tochigi City - Vanraure Hachinohe15.08.26 · J2/J3 League
5-0
V
Vanraure Hachinohe - Kataller Toyama08.08.26 · J2/J3 League
2-0
E
Vanraure Hachinohe - Imabari07.06.26 · J2/J3 League
1-1
Î
Vanraure Hachinohe - Fukushima United01.06.26 · J2/J3 League
0-1
E
Vanraure Hachinohe - Tochigi City24.05.26 · J2/J3 League
0-0

Vegalta Sendai1-2-2

E
Vegalta Sendai - Oita Trinita15.08.26 · J2/J3 League
0-0
Î
Fujieda MYFC - Vegalta Sendai08.08.26 · J2/J3 League
2-0
E
Vegalta Sendai - Kataller Toyama06.06.26 · J2/J3 League
1-1
V
Vegalta Sendai - Ventforet Kofu30.05.26 · J2/J3 League
1-0
Î
Vegalta Sendai - Yokohama FC23.05.26 · J2/J3 League
0-3

Întâlniri directe Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai

Vanraure Hachinohe 0Egal 2Vegalta Sendai 0
E
Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai10.05.2026 · pauză 1-0
1-1
E
Vegalta Sendai - Vanraure Hachinohe28.02.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Vanraure Hachinohe. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Vanraure Hachinohe4.0023% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Vegalta Sendai1.9747% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.80
X2 1.21
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.35
Sub 2.5 1.66
Peste 2.5 2.10

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.34
Pauză peste 1.5 3.00

Analiza de dinainte de meci

Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai s-a jucat sâmbătă, 22 august, în J2/J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Vanraure Hachinohe are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Vegalta Sendai vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Vanraure Hachinohe a câștigat niciodată, Vegalta Sendai niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai 1-1, pe 10 mai 2026.

Vegalta Sendai pleacă favorită, la cota 1.97. Egalul e la 3.05, iar Vanraure Hachinohe la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.10, iar GG la 1.92.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Vanraure Hachinohe și 1,2 pentru Vegalta Sendai. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 71%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 64% în model, iar 1.66 plătește peste cota corectă de 1.56. Nu marchează ambele (NG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.78 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai

Goluri estimate: 0,94 Vanraure Hachinohe și 1,19 Vegalta Sendai, total 2,13. 1X2 în model: 29% · 29% · 42%. Peste 2,5: 36% (cotă corectă 2.78). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
25%1
27%2
19%3
10%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 64% · peste 2,5: 36% (verde).

Scoruri probabile

0-114,1%1-113,3%0-011,9%1-011,2%0-28,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Vegalta Sendai. Vegalta Sendai a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,8 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Vegalta Sendai e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere3-6
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startVegalta Sendai · 1.97
Goluri estimate~2,1
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 11:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai?

În J2/J3 League (Japonia).

Unde s-a jucat Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai?

Pe Prifoods Stadium, în Hachinohe, sâmbătă, 22 august, ora 11:00 (ora României).

Cine era favorită în Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai?

Vegalta Sendai pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din J2/J3 League

Toată liga →