Marți27 octombrie
Live 29 Pune pont

SenegalSenegal · Ligue 1

US Ouakam - Jaraaf

Statistici și rezultat final · duminică, 25 octombrie

SenegalLigue 1 · Senegal Final
US Ouakam
VEVEE
Final1-3Pauză 1-1
Jaraaf
EVVEE
Șanse înainte de start, după cote
US Ouakam 37%Egal 35%Jaraaf 28%

US Ouakam 1-3 Jaraaf: statisticile meciului

Meciul s-a terminat US Ouakam 1-3 Jaraaf (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Jaraaf, iar cotele fără marjă 28%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 1,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 26%), iar GG a ieșit (35%). Scorul exact 1-3 avea 1,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 3 cartonașe galbene (1-2).

US Ouakamîn meciJaraaf
3
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici US Ouakam vs Jaraaf

US Ouakam marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. Jaraaf marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,2. La US Ouakam, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: US Ouakam 2, egal 2, Jaraaf 1.

~1,8goluri estimate
26%peste 2,5 goluri
35%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
US Ouakamultimele 5Jaraaf
1,80
Puncte / meci
1,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
0,6
Goluri primite / meci
0,2
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri US Ouakam și ultimele 5 Jaraaf, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

US Ouakam2-3-0

V
US Ouakam - Sonacos04.06.26 · Ligue 1
2-1
E
Linguere - US Ouakam17.05.26 · Ligue 1
1-1
V
US Ouakam - US Goree13.05.26 · Ligue 1
2-0
E
Guediawaye - US Ouakam10.05.26 · Ligue 1
1-1
E
US Ouakam - Teungueth03.05.26 · Ligue 1
0-0

Jaraaf2-3-0

E
Jaraaf - Ajel de Rufisque17.10.26 · Ligue 1
1-1
V
AS Camberene - Jaraaf04.06.26 · Ligue 1
0-2
V
Jaraaf - Dakar Sacre Coeur17.05.26 · Ligue 1
3-0
E
AS Pikine - Jaraaf13.05.26 · Ligue 1
0-0
E
Jaraaf - Sonacos10.05.26 · Ligue 1
0-0

Întâlniri directe US Ouakam - Jaraaf

US Ouakam 2Egal 2Jaraaf 1
E
Jaraaf - US Ouakam01.03.2026
0-0
V
US Ouakam - Jaraaf09.11.2025
1-0
E
US Ouakam - Jaraaf21.06.2025
1-1
Î
Jaraaf - US Ouakam03.02.2025
1-0
V
US Ouakam - Jaraaf26.05.2024
2-1

V/E/Î din perspectiva US Ouakam. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi US Ouakam - Jaraaf

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Semnale live
17′ 1 gol · sub 21′1-0 2.00

Cotele de dinainte de start

1 · US Ouakam2.4037% fără marjă
X · Egal2.5735% fără marjă
2 · Jaraaf3.2028% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.44
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.59
Sub 2.5 1.33
Peste 2.5 2.80

Ambele marchează

GG Da 2.30
GG Nu 1.54

Analiza de dinainte de meci

US Ouakam - Jaraaf s-a jucat duminică, 25 octombrie, în Ligue 1 (Senegal). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, US Ouakam n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 6-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Jaraaf n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 6 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, US Ouakam a câștigat de 2 ori, Jaraaf o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,4 goluri în medie. Ultima: Jaraaf - US Ouakam 0-0, pe 1 martie 2026.

US Ouakam pleacă favorită, la cota 2.40. Egalul e la 2.57, iar Jaraaf la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 37% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.80, iar GG la 2.30.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru US Ouakam și 0,9 pentru Jaraaf. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: US Ouakam are 33%, Jaraaf 34%. Sub 2.5 goluri are 74% în model, iar 1.33 e aproape de cota corectă (1.35). Nu marchează ambele (NG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.54 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Alte analize din duminică, 25 octombrie, cu rezultatele

Probabilități US Ouakam - Jaraaf

Goluri estimate: 0,89 US Ouakam și 0,90 Jaraaf, total 1,79. 1X2 în model: 33% · 33% · 34%. Peste 2,5: 26% (cotă corectă 3.85). GG: 35% (cotă corectă 2.86). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

17%0
30%1
27%2
16%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 74% · peste 2,5: 26% (verde).

Scoruri probabile

0-016,7%0-115,0%1-014,9%1-113,4%0-26,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-3
Pauză1-1
Cornere3-3
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startUS Ouakam · 2.40
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat US Ouakam - Jaraaf?

S-a jucat duminică, 25 octombrie, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat US Ouakam - Jaraaf?

În Ligue 1 (Senegal).

Unde s-a jucat US Ouakam - Jaraaf?

Pe Stadionul Ngor, în Dakar, duminică, 25 octombrie, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în US Ouakam - Jaraaf?

US Ouakam pleca favorită, la cota 2.40. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în US Ouakam - Jaraaf?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Ligue 1

Toată liga →