Marți27 octombrie
Live 29 Pune pont

SenegalSenegal · Ligue 1

Ajel de Rufisque - Generation Foot

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 24 octombrie

SenegalLigue 1 · Senegal Final
Ajel de Rufisque
EVÎEÎ
Final0-0Pauză 0-0
Generation Foot
VÎVVV
Șanse înainte de start, după cote
Ajel de Rufisque 33%Egal 34%Generation Foot 33%

Ajel de Rufisque 0-0 Generation Foot: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ajel de Rufisque 0-0 Generation Foot (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG n-a ieșit (NG avea 71%). Scorul exact 0-0 avea 16,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 2 cornere (0-2) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Ajel de Rufisqueîn meciGeneration Foot
0
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ajel de Rufisque vs Generation Foot

Ajel de Rufisque marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8. Generation Foot marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,4. La Ajel de Rufisque, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Ajel de Rufisque 3, egal 1, Generation Foot 2.

~1,8goluri estimate
27%peste 2,5 goluri
29%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Ajel de Rufisqueultimele 5Generation Foot
1,00
Puncte / meci
2,40
0,6
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
20%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Ajel de Rufisque și ultimele 5 Generation Foot, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Ajel de Rufisque1-2-2

E
Jaraaf - Ajel de Rufisque17.10.26 · Ligue 1
1-1
V
Generation Foot - Ajel de Rufisque04.06.26 · Ligue 1
0-1
Î
US Goree - Ajel de Rufisque17.05.26 · Ligue 1
2-1
E
Teungueth - Ajel de Rufisque10.05.26 · Ligue 1
0-0
Î
Ajel de Rufisque - Stade de Mbour03.05.26 · Ligue 1
0-1

Generation Foot4-0-1

V
Generation Foot - AS Pikine17.10.26 · Ligue 1
3-0
Î
Generation Foot - Ajel de Rufisque04.06.26 · Ligue 1
0-1
V
ASC HLM - Generation Foot17.05.26 · Ligue 1
0-1
V
Generation Foot - AS Camberene13.05.26 · Ligue 1
3-0
V
Casa Sport - Generation Foot10.05.26 · Ligue 1
1-2

Întâlniri directe Ajel de Rufisque - Generation Foot

Ajel de Rufisque 3Egal 1Generation Foot 2
V
Generation Foot - Ajel de Rufisque04.06.2026 · pauză 0-1
0-1
V
Ajel de Rufisque - Generation Foot15.02.2026 · pauză 0-0
2-0
Î
Generation Foot - Ajel de Rufisque12.01.2025 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Ajel de Rufisque. 0 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ajel de Rufisque - Generation Foot

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Ajel de Rufisque2.7033% fără marjă
X · Egal2.6234% fără marjă
2 · Generation Foot2.7233% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.42
12 1.33

Analiza de dinainte de meci

Ajel de Rufisque - Generation Foot s-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, în Ligue 1 (Senegal). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ajel de Rufisque are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Generation Foot vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 2.

În ultimele 6 întâlniri directe, Ajel de Rufisque a câștigat de 3 ori, Generation Foot de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Generation Foot - Ajel de Rufisque 0-1, pe 4 iunie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.70 pentru gazde, 2.72 pentru oaspeți și 2.62 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,5 pentru Ajel de Rufisque și 1,3 pentru Generation Foot. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 14% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Generation Foot merită privit: 57% în model, iar 2.72 plătește peste cota corectă de 1.75. Sub 2.5 goluri: 73% în model, adică o cotă corectă de 1.37. Nu marchează ambele (NG): 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Alte analize din sâmbătă, 24 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Ajel de Rufisque - Generation Foot

Goluri estimate: 0,50 Ajel de Rufisque și 1,30 Generation Foot, total 1,80. 1X2 în model: 14% · 29% · 57%. Peste 2,5: 27% (cotă corectă 3.70). GG: 29% (cotă corectă 3.45). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

16%0
30%1
27%2
16%3
7%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 73% · peste 2,5: 27% (verde).

Scoruri probabile

0-121,5%0-016,5%0-214,0%1-110,7%1-08,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere0-2
Cartonașe galbene0-0
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ajel de Rufisque - Generation Foot?

S-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Ajel de Rufisque - Generation Foot?

În Ligue 1 (Senegal).

Unde s-a jucat Ajel de Rufisque - Generation Foot?

Pe Stade Ngalandou Diouf, în Rufisque, sâmbătă, 24 octombrie, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în Ajel de Rufisque - Generation Foot?

Niciuna clar: cotele erau 2.70 la gazde și 2.72 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Ajel de Rufisque - Generation Foot?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Ligue 1

Toată liga →