Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

BelarusBelarus · Pervaya Liga

Uni Minsk - Smorgon

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

BelarusPervaya Liga · Belarus Final
Uni Minsk
EÎÎVE
Final2-0Pauză 1-0
Smorgon
ÎVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Uni Minsk 37%Egal 27%Smorgon 36%

Uni Minsk 2-0 Smorgon: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Uni Minsk 2-0 Smorgon (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Uni Minsk, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 2-0 avea 6,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (2-3) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Uni Minskîn meciSmorgon
2
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Uni Minsk vs Smorgon

Uni Minsk marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Smorgon marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Uni Minskultimele 5Smorgon
1,00
Puncte / meci
0,80
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Uni Minsk și ultimele 5 Smorgon, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Uni Minsk1-2-2

E
Uni Minsk - Bumprom01.08.26 · Pervaya Liga
1-1
Î
Minsk II - Uni Minsk26.07.26 · Pervaya Liga
2-1
Î
Uni Minsk - Baranovichi18.07.26 · Cupa
1-4
V
Uni Minsk - Osipovichi11.07.26 · Pervaya Liga
1-0
E
Lida - Uni Minsk05.07.26 · Pervaya Liga
0-0

Smorgon1-1-3

Î
Molodechno - Smorgon01.08.26 · Pervaya Liga
3-0
V
Smorgon - FC Gomel II25.07.26 · Pervaya Liga
2-0
Î
Smorgon - FC Minsk18.07.26 · Cupa
3-4
E
Orsha - Smorgon11.07.26 · Pervaya Liga
1-1
Î
Smorgon - Volna Pinsk05.07.26 · Pervaya Liga
1-3

Întâlniri directe Uni Minsk - Smorgon

Uni Minsk 1Egal 0Smorgon 1
V
Smorgon - Uni Minsk04.04.2026 · pauză 0-2
0-3
Î
Uni Minsk - Smorgon13.07.2025 · pauză 0-2
0-2

V/E/Î din perspectiva Uni Minsk. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Uni Minsk - Smorgon

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Uni Minsk2.4537% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · Smorgon2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.43
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.63

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Analiza de dinainte de meci

Uni Minsk - Smorgon s-a jucat miercuri, 5 august, în Pervaya Liga (Belarus). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Uni Minsk vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Smorgon are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-11.

În ultimele 2 întâlniri directe, Uni Minsk a câștigat o dată, Smorgon o dată. Ultima: Smorgon - Uni Minsk 0-3, pe 4 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Uni Minsk are cota 2.45, Smorgon 2.52. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.63, iar GG la 1.55.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Uni Minsk și 1,4 pentru Smorgon. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Uni Minsk are 39%, Smorgon 36%. Peste 2.5 goluri are 55% în model, dar la 1.63 plătește sub cota corectă de 1.82. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.55, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Uni Minsk - Smorgon

Goluri estimate: 1,49 Uni Minsk și 1,43 Smorgon, total 2,92. 1X2 în model: 39% · 25% · 36%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%2-18,6%1-28,2%1-08,0%0-17,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Smorgon. Smorgon a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere2-3
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startUni Minsk · 2.45
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Uni Minsk - Smorgon?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Uni Minsk - Smorgon?

În Pervaya Liga (Belarus).

Cine era favorită în Uni Minsk - Smorgon?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Uni Minsk - Smorgon?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Pervaya Liga

Toată liga →