Miercuri21 octombrie
Live 7 Pune pont

International · UEFA Liga Națiunilor

Ungaria - Georgia

Statistici și rezultat final · vineri, 2 octombrie

UEFA Liga Națiunilor Final
Ungaria
EÎVVE
Final1-0Pauză 1-0
Georgia
EÎVEV
Șanse înainte de start, după cote
Ungaria 38%Egal 30%Georgia 32%

Ungaria 1-0 Georgia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ungaria 1-0 Georgia (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Ungaria, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 61%). Scorul exact 1-0 avea 13,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Ungariaîn meciGeorgia
8
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ungaria vs Georgia

Ungaria marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,6. Georgia marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. La Georgia, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Ungariaultimele 5Georgia
1,60
Puncte / meci
1,60
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
0,6
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Ungaria și ultimele 5 Georgia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Ungaria2-2-1

E
Irlanda de Nord - Ungaria28.09.26 · UEFA Liga Națiunilor
0-0
Î
Ungaria - Ucraina25.09.26 · UEFA Liga Națiunilor
0-1
V
Ungaria - Kazahstan09.06.26 · Amicale Internationale
3-1
V
Ungaria - Finlanda05.06.26 · Amicale Internationale
2-1
E
Ungaria - Grecia31.03.26 · Amicale Internationale
0-0

Georgia2-2-1

E
Georgia - Ucraina28.09.26 · UEFA Liga Națiunilor
0-0
Î
Georgia - Irlanda de Nord25.09.26 · UEFA Liga Națiunilor
0-1
V
Georgia - Bahrain05.06.26 · Amicale Internationale
2-0
E
Georgia - Romania02.06.26 · Amicale Internationale
1-1
V
Lituania - Georgia29.03.26 · Amicale Internationale
0-2

Ponturi Ungaria - Georgia

1
AutoGOL@autogol02.10 21:45
Rezultat final12.12
Câștigat · 1–0

Cotele de dinainte de start

1 · Ungaria2.5038% fără marjă
X · Egal3.1530% fără marjă
2 · Georgia3.0032% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.72
12 1.34

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.71
Peste 2.5 2.15

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.83

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 3.10

Cornere

Sub 9.5 1.64
Peste 9.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Ungaria - Georgia s-a jucat vineri, 2 octombrie, în UEFA Liga Națiunilor. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ungaria vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Georgia are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

La case, diferența e mică: Ungaria are cota 2.50, Georgia 3.00. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.15, iar GG la 1.90.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Ungaria și 1,0 pentru Georgia. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ungaria are 35%, Georgia 34%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 68%. Cota de 1.71 e peste cea corectă (1.47). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 61% în model, iar 1.83 plătește peste cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Alte analize din vineri, 2 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Ungaria - Georgia

Goluri estimate: 1,00 Ungaria și 0,98 Georgia, total 1,98. 1X2 în model: 35% · 31% · 34%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-013,8%1-013,8%0-113,5%1-113,5%2-06,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,5 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media celor două.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere8-4
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startUngaria · 2.50
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ungaria - Georgia?

S-a jucat vineri, 2 octombrie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Ungaria - Georgia?

În UEFA Liga Națiunilor.

Unde s-a jucat Ungaria - Georgia?

Pe Puskas Arena, în Budapest, vineri, 2 octombrie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Ungaria - Georgia?

Niciuna clar: cotele erau 2.50 la gazde și 3.00 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Ungaria - Georgia?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din UEFA Liga Națiunilor

Toată liga →