Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

UC Dublin - Finn Harps

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
UC Dublin
EÎVÎE
Final5-4Pauză 1-2
Finn Harps
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
UC Dublin 76%Egal 14%Finn Harps 10%

UC Dublin 5-4 Finn Harps: statisticile meciului

Meciul s-a terminat UC Dublin 5-4 Finn Harps (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 75% pentru victoria lui UC Dublin, iar cotele fără marjă 76%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 9 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 5-4 avea 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (8-1) și 5 cartonașe galbene (1-4).

UC Dublinîn meciFinn Harps
8
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici UC Dublin vs Finn Harps

UC Dublin marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Finn Harps marchează 0,4 goluri pe meci și primește 3,6. La Finn Harps, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: UC Dublin 5, egal 1, Finn Harps 2.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
2-0scorul cel mai probabil
UC Dublinultimele 5Finn Harps
1,00
Puncte / meci
0,00
1,4
Goluri marcate / meci
0,4
1,2
Goluri primite / meci
3,6
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
40%
5
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri UC Dublin și ultimele 5 Finn Harps, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

UC Dublin1-2-2

E
Kerry - UC Dublin21.08.26 · First Division
1-1
Î
UC Dublin - Derry City14.08.26 · Cupa FAI
1-2
V
UC Dublin - Wexford07.08.26 · First Division
4-1
Î
UC Dublin - Treaty United03.08.26 · First Division
1-2
E
Athlone Town - UC Dublin31.07.26 · First Division
0-0

Finn Harps0-0-5

Î
Finn Harps - Cobh Ramblers21.08.26 · First Division
1-3
Î
Bray Wanderers - Finn Harps07.08.26 · First Division
5-0
Î
Longford Town - Finn Harps03.08.26 · First Division
5-0
Î
Finn Harps - Cork City31.07.26 · First Division
0-3
Î
Kerry - Finn Harps24.07.26 · First Division
2-1

Întâlniri directe UC Dublin - Finn Harps

UC Dublin 5Egal 1Finn Harps 2
V
Finn Harps - UC Dublin12.06.2026 · pauză 0-3
0-5
V
UC Dublin - Finn Harps17.04.2026 · pauză 1-0
2-1
Î
Finn Harps - UC Dublin20.02.2026 · pauză 1-0
2-1
V
Finn Harps - UC Dublin17.10.2025 · pauză 1-3
3-4
Î
Finn Harps - UC Dublin18.07.2025 · pauză 1-0
3-0
V
UC Dublin - Finn Harps11.07.2025 · pauză 2-1
3-1
V
Finn Harps - UC Dublin23.05.2025 · pauză 0-1
1-2
E
UC Dublin - Finn Harps07.03.2025 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva UC Dublin. 7 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi UC Dublin - Finn Harps

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · UC Dublin1.2076% fără marjă
X · Egal6.3014% fără marjă
2 · Finn Harps9.2010% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.04
X2 3.25
12 1.10

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.70
Peste 2.5 1.37

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.75
Pauză peste 1.5 1.95

Analiza de dinainte de meci

UC Dublin - Finn Harps s-a jucat vineri, 28 august, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

UC Dublin vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. Finn Harps n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 2-18. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 8 întâlniri directe, UC Dublin a câștigat de 5 ori, Finn Harps de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Finn Harps - UC Dublin 0-5, pe 12 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe UC Dublin, la 1.20, cu egalul la 6.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 76% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.37, iar GG la 1.73.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,6 pentru UC Dublin și 0,8 pentru Finn Harps. Scorul cel mai probabil e 2-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie UC Dublin, modelul calculează 75%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 65% în model, dar la 1.37 plătește sub cota corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 2-0.

Probabilități UC Dublin - Finn Harps

Goluri estimate: 2,55 UC Dublin și 0,81 Finn Harps, total 3,36. 1X2 în model: 75% · 15% · 10%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

2-011,3%3-09,6%2-19,1%1-08,9%3-17,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Finn Harps. Finn Harps a primit 18 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Finn Harps. Finn Harps a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Favorit fără formă. UC Dublin e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-4
Pauză1-2
Cornere8-1
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startUC Dublin · 1.20
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat UC Dublin - Finn Harps?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 5-4.

În ce competiție s-a jucat UC Dublin - Finn Harps?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat UC Dublin - Finn Harps?

Pe Templeville Road, în Dublin, vineri, 28 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în UC Dublin - Finn Harps?

UC Dublin pleca favorită, la cota 1.20. Meciul s-a terminat 5-4.

Câte goluri s-au marcat în UC Dublin - Finn Harps?

9 goluri, scor final 5-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →