Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

Austria Am.Austria Am. · Steiermark, Landesliga

TUS Bad Waltersdorf - SV Pachern

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

Austria Am.Steiermark, Landesliga · Austria Am. Final
TUS Bad Waltersdorf
EVÎVV
Final1-0Pauză 1-0
SV Pachern
ÎÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
TUS Bad Waltersdorf 69%Egal 17%SV Pachern 14%

TUS Bad Waltersdorf 1-0 SV Pachern: statisticile meciului

Meciul s-a terminat TUS Bad Waltersdorf 1-0 SV Pachern (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 74% pentru victoria lui TUS Bad Waltersdorf, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 27%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 1-0 avea 6,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici TUS Bad Waltersdorf vs SV Pachern

TUS Bad Waltersdorf marchează 3,2 goluri pe meci și primește 1,4. SV Pachern marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,8.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
TUS Bad Waltersdorfultimele 5SV Pachern
2,00
Puncte / meci
0,20
3,2
Goluri marcate / meci
0,6
1,4
Goluri primite / meci
2,8
3
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri TUS Bad Waltersdorf și ultimele 5 SV Pachern, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

TUS Bad Waltersdorf3-1-1

E
SC Furstenfeld - TUS Bad Waltersdorf21.08.26 · Steiermark, Landesliga
1-1
V
FC Grossklein - TUS Bad Waltersdorf13.08.26 · Steiermark, Landesliga
0-2
Î
TUS Bad Waltersdorf - SV Wildon05.06.26 · Steiermark, Landesliga
2-3
V
DSV Leoben - TUS Bad Waltersdorf29.05.26 · Steiermark, Landesliga
2-6
V
TUS Bad Waltersdorf - ASK Koflach22.05.26 · Steiermark, Landesliga
5-1

SV Pachern0-1-4

Î
SV Pachern - FC Grossklein21.08.26 · Steiermark, Landesliga
1-3
Î
Stadtwerke Bruck/Mur - SV Pachern14.08.26 · Steiermark, Landesliga
5-0
E
FC Wm-Estriche Schladming - SV Pachern05.06.26 · Steiermark, Landesliga
1-1
Î
SV Pachern - Ilzer SV29.05.26 · Steiermark, Landesliga
0-2
Î
SV Pachern - Fsc Eggendorf Hartberg II22.05.26 · Steiermark, Landesliga
1-3

Întâlniri directe TUS Bad Waltersdorf - SV Pachern

TUS Bad Waltersdorf 2Egal 0SV Pachern 0

V/E/Î din perspectiva TUS Bad Waltersdorf. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi TUS Bad Waltersdorf - SV Pachern

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · TUS Bad Waltersdorf1.2969% fără marjă
X · Egal5.3517% fără marjă
2 · SV Pachern6.4014% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.07
X2 2.50
12 1.13

Goluri

Sub 2.5 2.90
Peste 2.5 1.32

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Analiza de dinainte de meci

TUS Bad Waltersdorf - SV Pachern s-a jucat vineri, 28 august, în Steiermark, Landesliga (Austria Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, TUS Bad Waltersdorf are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 16-7. SV Pachern n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 14.

În ultimele 2 întâlniri directe, TUS Bad Waltersdorf a câștigat de 2 ori, SV Pachern niciodată. Ultima: SV Pachern - TUS Bad Waltersdorf 0-1, pe 3 aprilie 2026.

TUS Bad Waltersdorf pleacă favorită, la cota 1.29. Egalul e la 5.35, iar SV Pachern la 6.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.32, iar GG la 1.49.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,8 pentru TUS Bad Waltersdorf și 1,0 pentru SV Pachern. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie TUS Bad Waltersdorf are 74% în model, iar 1.29 e aproape de cota corectă (1.35). Peste 2.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Cota 1.32 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.49 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități TUS Bad Waltersdorf - SV Pachern

Goluri estimate: 2,75 TUS Bad Waltersdorf și 1,02 SV Pachern, total 3,77. 1X2 în model: 74% · 15% · 11%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
21%3
19%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

2-18,9%2-08,7%3-18,1%3-08,0%1-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: SV Pachern. SV Pachern a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Favorită la startTUS Bad Waltersdorf · 1.29
Goluri estimate~3,8
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat TUS Bad Waltersdorf - SV Pachern?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat TUS Bad Waltersdorf - SV Pachern?

În Steiermark, Landesliga (Austria Am.).

Cine era favorită în TUS Bad Waltersdorf - SV Pachern?

TUS Bad Waltersdorf pleca favorită, la cota 1.29. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în TUS Bad Waltersdorf - SV Pachern?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din Steiermark, Landesliga

Toată liga →