Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

SuediaSuedia · Ettan

Trollhattan - Laholms FK

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

SuediaEttan · Suedia Final
Trollhattan
VEÎEÎ
Final0-1Pauză 0-0
Laholms FK
ÎVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Trollhattan 51%Egal 24%Laholms FK 25%

Trollhattan 0-1 Laholms FK: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Trollhattan 0-1 Laholms FK (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Laholms FK, iar cotele fără marjă 25%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 0-1 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Trollhattanîn meciLaholms FK
5
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Trollhattan vs Laholms FK

Trollhattan marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. Laholms FK marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Trollhattan, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Trollhattanultimele 5Laholms FK
1,00
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,6
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Trollhattan și ultimele 5 Laholms FK, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Trollhattan1-2-2

V
Laholms FK - Trollhattan01.08.26 · Ettan
0-1
E
Trollhattan - Angelholms FF27.06.26 · Ettan
1-1
Î
Eskilsminne IF - Trollhattan18.06.26 · Ettan
2-0
E
Trollhattan - Kristianstad FC13.06.26 · Ettan
1-1
Î
Jonkopings Sodra - Trollhattan06.06.26 · Ettan
4-1

Laholms FK2-0-3

Î
Laholms FK - Trollhattan01.08.26 · Ettan
0-1
V
Laholms FK - Utsikten27.06.26 · Ettan
3-1
V
Kristianstad FC - Laholms FK21.06.26 · Ettan
0-3
Î
BK Olympic - Laholms FK13.06.26 · Ettan
3-2
Î
Laholms FK - Hassleholms IF04.06.26 · Ettan
1-2

Întâlniri directe Trollhattan - Laholms FK

Trollhattan 1Egal 0Laholms FK 0
V
Laholms FK - Trollhattan01.08.2026 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Trollhattan. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Trollhattan - Laholms FK

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Trollhattan1.8051% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Laholms FK3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.78
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.37
Peste 2.5 1.49

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.15

Analiza de dinainte de meci

Trollhattan - Laholms FK s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Ettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Trollhattan vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 8. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Laholms FK are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Laholms FK - Trollhattan 0-1, pe 1 august 2026.

Casele o dau favorită pe Trollhattan, la 1.80, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.49, iar GG la 1.48.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Trollhattan și 1,5 pentru Laholms FK. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 38% la victorie, față de 51%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Trollhattan are 38%, Laholms FK 38%. Peste 2.5 goluri are 57% în model, dar la 1.49 plătește sub cota corectă de 1.75. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.48, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Trollhattan - Laholms FK

Goluri estimate: 1,49 Trollhattan și 1,49 Laholms FK, total 2,98. 1X2 în model: 38% · 24% · 38%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%2-18,4%1-28,4%0-17,6%1-07,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Trollhattan. Trollhattan a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Trollhattan e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere5-3
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startTrollhattan · 1.80
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Trollhattan - Laholms FK?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Trollhattan - Laholms FK?

În Ettan (Suedia).

Unde s-a jucat Trollhattan - Laholms FK?

Pe Edsborgs IP, în Trollhättan, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Trollhattan - Laholms FK?

Trollhattan pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Trollhattan - Laholms FK?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Ettan

Toată liga →