Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

Treaty United - Athlone Town

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
Treaty United
ÎVVEÎ
Final2-1Pauză 1-0
Athlone Town
VVÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Treaty United 35%Egal 29%Athlone Town 36%

Treaty United 2-1 Athlone Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Treaty United 2-1 Athlone Town (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Treaty United, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 2-1 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Treaty Unitedîn meciAthlone Town
4
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Treaty United vs Athlone Town

Treaty United marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Athlone Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Ultimele 8 întâlniri directe: Treaty United 4, egal 2, Athlone Town 2.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Treaty Unitedultimele 5Athlone Town
1,40
Puncte / meci
1,60
0,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,4
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
4
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Treaty United și ultimele 5 Athlone Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Treaty United2-1-2

Î
Treaty United - UC Dublin17.07.26 · Cupa FAI
1-2
V
Finn Harps - Treaty United10.07.26 · First Division
0-1
V
Treaty United - Kerry03.07.26 · First Division
2-1
E
Wexford - Treaty United26.06.26 · First Division
0-0
Î
Cork City - Treaty United19.06.26 · First Division
4-0

Athlone Town2-2-1

V
Athlone Town - Midleton17.07.26 · Cupa FAI
3-0
V
Athlone Town - Cobh Ramblers10.07.26 · First Division
2-0
Î
Bray Wanderers - Athlone Town03.07.26 · First Division
1-0
E
Athlone Town - Finn Harps26.06.26 · First Division
1-1
E
Athlone Town - Wexford19.06.26 · First Division
2-2

Întâlniri directe Treaty United - Athlone Town

Treaty United 4Egal 2Athlone Town 2
E
Athlone Town - Treaty United08.05.2026 · pauză 0-0
0-0
V
Treaty United - Athlone Town20.03.2026 · pauză 0-0
2-0
V
Treaty United - Athlone Town19.09.2025 · pauză 1-1
3-2
E
Athlone Town - Treaty United25.07.2025 · pauză 2-0
2-2
V
Treaty United - Athlone Town25.04.2025 · pauză 0-0
1-0
V
Athlone Town - Treaty United21.02.2025 · pauză 0-3
0-5
Î
Treaty United - Athlone Town20.09.2024 · pauză 1-0
1-2
Î
Athlone Town - Treaty United28.06.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Treaty United. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Treaty United - Athlone Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Treaty United2.6535% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Athlone Town2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.40
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.65

Cornere

Sub 9.5 1.67
Peste 9.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Treaty United - Athlone Town s-a jucat vineri, 24 iulie, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Treaty United are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-7. Athlone Town vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 4.

În ultimele 8 întâlniri directe, Treaty United a câștigat de 4 ori, Athlone Town de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Athlone Town - Treaty United 0-0, pe 8 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.65 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 3.15 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 1.70.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Treaty United și 1,4 pentru Athlone Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 28% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 72%. Cota de 1.40 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 56% în model, iar 1.80 e aproape de cota corectă (1.79). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Treaty United - Athlone Town

Goluri estimate: 1,05 Treaty United și 1,41 Athlone Town, total 2,46. 1X2 în model: 28% · 27% · 45%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%0-112,0%1-09,0%1-28,9%0-08,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere4-3
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAthlone Town · 2.52
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Treaty United - Athlone Town?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Treaty United - Athlone Town?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat Treaty United - Athlone Town?

Pe Markets Field, în Limerick, vineri, 24 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Treaty United - Athlone Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Treaty United - Athlone Town?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →