Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

JaponiaJaponia · Cupa

Tochigi City - Briobecca Urayasu

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

JaponiaCupa · Japonia Final
Tochigi City
VEVEE
Final2-0
Briobecca Urayasu
ÎÎEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Tochigi City 53%Egal 27%Briobecca Urayasu 20%

Tochigi City 2-0 Briobecca Urayasu: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tochigi City 2-0 Briobecca Urayasu. Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Tochigi City, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 63%). Scorul exact 2-0 avea 11,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (1-3) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Tochigi Cityîn meciBriobecca Urayasu
1
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tochigi City vs Briobecca Urayasu

Tochigi City marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. Briobecca Urayasu marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Briobecca Urayasu, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
37%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Tochigi Cityultimele 5Briobecca Urayasu
1,80
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
0,4
0,6
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
0%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Tochigi City și ultimele 5 Briobecca Urayasu, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tochigi City2-3-0

V2-0
E
Roasso Kumamoto - Tochigi City15.08.26 · J3 League
0-0
V
Tochigi City - Zwiegen Kanazawa09.08.26 · J3 League
3-2
E
Tochigi City - Giravanz Kitakyushu07.06.26 · J2/J3 League
1-1
E
Tochigi City - Nagano Parceiro31.05.26 · J2/J3 League
0-0

Briobecca Urayasu1-1-3

Î2-0
Î
Reinmeer Aomori - Briobecca Urayasu17.05.26 · Cupa JFL
2-0
E
Vonds Ichihara FC - Briobecca Urayasu18.04.26 · Cupa JFL
0-0
Î
Briobecca Urayasu - Azul Claro Numazu12.04.26 · Cupa JFL
0-1
V
Briobecca Urayasu - YSCC Yokohama04.04.26 · Cupa JFL
2-0

Întâlniri directe Tochigi City - Briobecca Urayasu

Tochigi City 1Egal 0Briobecca Urayasu 0

V/E/Î din perspectiva Tochigi City. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tochigi City - Briobecca Urayasu

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tochigi City1.7453% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Briobecca Urayasu4.6020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.14
X2 1.97
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.33
Sub 2.5 1.65
Peste 2.5 2.07

Ambele marchează

GG Da 2.00
GG Nu 1.72

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 2.85

Cornere

Sub 9.5 1.74
Peste 9.5 1.97

Analiza de dinainte de meci

Tochigi City - Briobecca Urayasu s-a jucat miercuri, 19 august, în Cupa (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Tochigi City n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 6-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Briobecca Urayasu vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Tochigi City - Briobecca Urayasu 2-0, pe 19 august 2026.

Tochigi City pleacă favorită, la cota 1.74. Egalul e la 3.35, iar Briobecca Urayasu la 4.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.07, iar GG la 2.00.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,3 pentru Tochigi City și 0,7 pentru Briobecca Urayasu. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Tochigi City, modelul calculează 52%. Cota de 1.74 e sub cea corectă (1.92) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 67% în model, iar 1.65 plătește peste cota corectă de 1.49. Nu marchează ambele (NG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Casele dau 1.72, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Tochigi City - Briobecca Urayasu

Goluri estimate: 1,34 Tochigi City și 0,69 Briobecca Urayasu, total 2,03. 1X2 în model: 52% · 29% · 19%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 37% (cotă corectă 2.70). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

1-017,6%0-013,1%1-112,1%2-011,8%0-19,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Briobecca Urayasu. Briobecca Urayasu a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,6 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Cornere1-3
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startTochigi City · 1.74
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tochigi City - Briobecca Urayasu?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Tochigi City - Briobecca Urayasu?

În Cupa (Japonia).

Cine era favorită în Tochigi City - Briobecca Urayasu?

Tochigi City pleca favorită, la cota 1.74. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Tochigi City - Briobecca Urayasu?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →