Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

JaponiaJaponia · J2/J3 League

Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

JaponiaJ2/J3 League · Japonia Final
Tegevajaro Miyazaki
EVÎEV
Final0-1Pauză 0-0
Yokohama FC
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Tegevajaro Miyazaki 33%Egal 30%Yokohama FC 37%

Tegevajaro Miyazaki 0-1 Yokohama FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tegevajaro Miyazaki 0-1 Yokohama FC (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Yokohama FC, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-1 avea 12,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Tegevajaro Miyazakiîn meciYokohama FC
3
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tegevajaro Miyazaki vs Yokohama FC

Tegevajaro Miyazaki marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Yokohama FC marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,4.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Tegevajaro Miyazakiultimele 5Yokohama FC
1,60
Puncte / meci
3,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
5
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Tegevajaro Miyazaki și ultimele 5 Yokohama FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tegevajaro Miyazaki2-2-1

E
Yokohama F. Marinos - Tegevajaro Miyazaki15.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Tegevajaro Miyazaki - Ventforet Kofu06.06.26 · J2/J3 League
2-1
Î
Kataller Toyama - Tegevajaro Miyazaki30.05.26 · J2/J3 League
1-0
E
Tegevajaro Miyazaki - Reilac Shiga24.05.26 · J2/J3 League
2-2
V
Oita Trinita - Tegevajaro Miyazaki17.05.26 · J2/J3 League
1-2

Yokohama FC5-0-0

V
Yokohama FC - Renofa Yamaguchi06.06.26 · J2/J3 League
2-1
V
Yokohama FC - Omiya Ardija30.05.26 · J2/J3 League
2-1
V
Vegalta Sendai - Yokohama FC23.05.26 · J2/J3 League
0-3
V
Yokohama FC - Tochigi City17.05.26 · J2/J3 League
1-0
V
Shonan Bellmare - Yokohama FC10.05.26 · J2/J3 League
0-1

Ponturi Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tegevajaro Miyazaki2.7733% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Yokohama FC2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.49
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.71
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 2.90

Analiza de dinainte de meci

Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC s-a jucat sâmbătă, 8 august, în J2/J3 League (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Tegevajaro Miyazaki are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-6. Yokohama FC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 9 goluri și a primit 2.

Casele văd un meci echilibrat: 2.77 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.10 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.78.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Tegevajaro Miyazaki și 1,4 pentru Yokohama FC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. Casele dau 1.49, mai mult. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.71 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC

Goluri estimate: 1,06 Tegevajaro Miyazaki și 1,40 Yokohama FC, total 2,46. 1X2 în model: 28% · 27% · 45%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%0-112,0%1-09,1%1-28,9%0-08,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startYokohama FC · 2.50
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC?

În J2/J3 League (Japonia).

Unde s-a jucat Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC?

Pe Ichigo Miyazaki Shintomi Football Stadium, sâmbătă, 8 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.77 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Tegevajaro Miyazaki - Yokohama FC?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din J2/J3 League

Toată liga →