Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

EcuadorEcuador · Seria A

Tecnico Universitario - Mushuc Runa

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

EcuadorSeria A · Ecuador Final
Tecnico Universitario
ÎVÎÎÎ
Final0-3Pauză 0-2
Mushuc Runa
VÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Tecnico Universitario 31%Egal 30%Mushuc Runa 39%

Tecnico Universitario 0-3 Mushuc Runa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tecnico Universitario 0-3 Mushuc Runa (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Mushuc Runa, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 54%). Scorul exact 0-3 avea 4,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Tecnico Universitarioîn meciMushuc Runa
3
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tecnico Universitario vs Mushuc Runa

Tecnico Universitario marchează 0,2 goluri pe meci și primește 2,0. Mushuc Runa marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 7 întâlniri directe: Tecnico Universitario 2, egal 3, Mushuc Runa 2.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Tecnico Universitarioultimele 5Mushuc Runa
0,60
Puncte / meci
1,40
0,2
Goluri marcate / meci
1,2
2,0
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
0%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Tecnico Universitario și ultimele 5 Mushuc Runa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tecnico Universitario1-0-4

V
Tecnico Universitario - Manta26.07.26 · Seria A
1-0
Î
Tecnico Universitario - Aucas19.07.26 · Seria A
0-1
Î
Libertad FC - Tecnico Universitario15.07.26 · Seria A
1-0

Mushuc Runa2-1-2

V
Manta - Mushuc Runa01.08.26 · Seria A
1-2
Î
Mushuc Runa - Libertad FC27.07.26 · Seria A
0-2
E
CS Emelec - Mushuc Runa24.07.26 · Seria A
1-1
V
Mushuc Runa - Orense20.07.26 · Seria A
2-1
Î
CSD Macara - Mushuc Runa15.07.26 · Seria A
2-1

Întâlniri directe Tecnico Universitario - Mushuc Runa

Tecnico Universitario 2Egal 3Mushuc Runa 2
Î
Mushuc Runa - Tecnico Universitario18.04.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
Mushuc Runa - Tecnico Universitario22.11.2025 · pauză 1-0
1-0
E
Tecnico Universitario - Mushuc Runa01.11.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Mushuc Runa - Tecnico Universitario27.07.2025 · pauză 0-1
0-1
E
Tecnico Universitario - Mushuc Runa06.04.2025 · pauză 1-1
1-1
E
Tecnico Universitario - Mushuc Runa30.09.2024 · pauză 2-2
2-2
V
Mushuc Runa - Tecnico Universitario13.04.2024 · pauză 1-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Tecnico Universitario. 2 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tecnico Universitario - Mushuc Runa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tecnico Universitario3.0031% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Mushuc Runa2.4039% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.40
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.41
Sub 2.5 1.57
Peste 2.5 2.27

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.31
Pauză peste 1.5 3.20

Cornere

Sub 9.5 1.72
Peste 9.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Tecnico Universitario - Mushuc Runa s-a jucat luni, 10 august, în Seria A (Ecuador). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Tecnico Universitario vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 1 gol și a primit 10. În ultimele 5 meciuri, Mushuc Runa are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

În ultimele 7 întâlniri directe, Tecnico Universitario a câștigat de 2 ori, Mushuc Runa de 2 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,7 goluri în medie. Ultima: Mushuc Runa - Tecnico Universitario 1-0, pe 18 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Tecnico Universitario are cota 3.00, Mushuc Runa 2.40. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.27, iar GG la 1.92.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,9 pentru Tecnico Universitario și 1,4 pentru Mushuc Runa. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 75% în model, iar 1.40 plătește peste cota corectă de 1.33. Sub 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.57, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Tecnico Universitario - Mushuc Runa

Goluri estimate: 0,94 Tecnico Universitario și 1,42 Mushuc Runa, total 2,36. 1X2 în model: 25% · 27% · 48%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

0-113,4%1-112,6%0-29,5%0-09,4%1-08,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Tecnico Universitario. Tecnico Universitario a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Tecnico Universitario. Tecnico Universitario a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-2
Cornere3-5
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startMushuc Runa · 2.40
Goluri estimate~2,4
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tecnico Universitario - Mushuc Runa?

S-a jucat luni, 10 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Tecnico Universitario - Mushuc Runa?

În Seria A (Ecuador).

Cine era favorită în Tecnico Universitario - Mushuc Runa?

Niciuna clar: cotele erau 3.00 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Tecnico Universitario - Mushuc Runa?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Seria A

Toată liga →