Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Swansea City - Udinese

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

Amicale intercluburi Final
Swansea City
VÎEVE
Final2-0Pauză 1-0
Udinese
ÎÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Swansea City 27%Egal 27%Udinese 46%

Swansea City 2-0 Udinese: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Swansea City 2-0 Udinese (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Swansea City, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 2-0 avea 5,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Swansea Cityîn meciUdinese
2
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Swansea City vs Udinese

Swansea City marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Udinese marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La Udinese, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Swansea Cityultimele 5Udinese
1,60
Puncte / meci
1,20
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
0%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Swansea City și ultimele 5 Udinese, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Swansea City2-2-1

V
Swansea City - Udinese24.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Bochum - Swansea City21.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Swansea City - Holstein Kiel18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Swansea City - Charlton Athletic02.05.26 · Championship
3-1
E
Norwich City - Swansea City25.04.26 · Championship
1-1

Udinese2-0-3

Î
Swansea City - Udinese24.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Napoli - Udinese24.05.26 · Serie A
1-0
Î
Udinese - Cremonese17.05.26 · Serie A
0-1
V
Cagliari - Udinese09.05.26 · Serie A
0-2
V
Udinese - Torino FC02.05.26 · Serie A
2-0

Întâlniri directe Swansea City - Udinese

Swansea City 1Egal 0Udinese 0
V
Swansea City - Udinese24.07.2026 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Swansea City. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Swansea City - Udinese

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Swansea City3.5027% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Udinese2.0246% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.87
X2 1.24
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.67

Analiza de dinainte de meci

Swansea City - Udinese s-a jucat vineri, 24 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Swansea City are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-6. Udinese vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Swansea City - Udinese 2-0, pe 24 iulie 2026.

Udinese pleacă favorită, la cota 2.02. Egalul e la 3.40, iar Swansea City la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.77.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Swansea City și 1,3 pentru Udinese. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 34% la victorie, față de 27%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Swansea City are 34%, Udinese 39%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.88 e peste cea corectă (1.79). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Swansea City - Udinese

Goluri estimate: 1,17 Swansea City și 1,28 Udinese, total 2,45. 1X2 în model: 34% · 27% · 39%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,9%0-111,0%1-010,1%0-08,6%1-28,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere2-4
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startUdinese · 2.02
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Swansea City - Udinese?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Swansea City - Udinese?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Swansea City - Udinese?

Udinese pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Swansea City - Udinese?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →