Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

AustriaAustria · Cupa

SV Oberwart - RB Salzburg

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

AustriaCupa · Austria Final
SV Oberwart
VVÎVE
Final1-7Pauză 1-3
RB Salzburg
ÎÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
SV Oberwart 2%Egal 4%RB Salzburg 94%

SV Oberwart 1-7 RB Salzburg: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SV Oberwart 1-7 RB Salzburg (pauză 1-3). Înainte de start, modelul dădea 72% pentru victoria lui RB Salzburg, iar cotele fără marjă 94%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 8 goluri, față de 4,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 80%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 1-7 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 3 cartonașe galbene (2-1).

SV Oberwartîn meciRB Salzburg
3
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SV Oberwart vs RB Salzburg

SV Oberwart marchează 3,0 goluri pe meci și primește 1,6. RB Salzburg marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,2. La SV Oberwart, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,3goluri estimate
80%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
SV Oberwartultimele 5RB Salzburg
2,00
Puncte / meci
1,80
3,0
Goluri marcate / meci
2,4
1,6
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri SV Oberwart și ultimele 5 RB Salzburg, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SV Oberwart3-1-1

V
SV Oberwart - Sturm Graz II26.06.26 · Amicale intercluburi
4-0
Î
Rapid Viena II - SV Oberwart19.06.26 · Amicale intercluburi
3-2
V
SV Oberwart - Kremser SC05.06.26 · Regionalliga
5-2
E
Wiener Viktoria - SV Oberwart30.05.26 · Regionalliga
2-2

RB Salzburg3-0-2

Î
RB Salzburg - Basaksehir15.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
RB Salzburg - Gamba Osaka15.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
RB Salzburg - Football Club Kharkiv09.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
V
RB Salzburg - Gornik Zabrze04.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Seekirchen - RB Salzburg26.06.26 · Amicale intercluburi
0-5

Ponturi SV Oberwart - RB Salzburg

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SV Oberwart50.002% fără marjă
X · Egal26.004% fără marjă
2 · RB Salzburg1.0194% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 19.00
X2 —
12 —

Goluri

Peste 1.5 1.02
Sub 2.5 5.20
Peste 2.5 1.13

Ambele marchează

GG Da 3.35
GG Nu 1.28

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.47
Pauză peste 1.5 1.48

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

SV Oberwart - RB Salzburg s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Cupa (Austria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, SV Oberwart are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 15-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. RB Salzburg vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 6. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

RB Salzburg pleacă favorită, la cota 1.01. Egalul e la 26.00, iar SV Oberwart la 50.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 94% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.13, iar GG la 3.35.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru SV Oberwart și 3,0 pentru RB Salzburg. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 13% la victorie, față de 2%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie RB Salzburg are 72% în model, dar la 1.01 plătește sub cota corectă de 1.39. Peste 2.5 goluri: 80% în model, cota corectă ar fi 1.25. La 1.13, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 69%. Cota de 3.35 e peste cea corectă (1.45). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități SV Oberwart - RB Salzburg

Goluri estimate: 1,28 SV Oberwart și 3,00 RB Salzburg, total 4,28. 1X2 în model: 13% · 15% · 72%. Peste 2,5: 80% (cotă corectă 1.25). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
6%1
13%2
18%3
19%4
43%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 20% · peste 2,5: 80% (verde).

Scoruri probabile

1-28,0%1-38,0%0-26,2%0-36,2%1-46,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: SV Oberwart. SV Oberwart a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-7
Pauză1-3
Cornere3-5
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startRB Salzburg · 1.01
Goluri estimate~4,3
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SV Oberwart - RB Salzburg?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-7.

În ce competiție s-a jucat SV Oberwart - RB Salzburg?

În Cupa (Austria).

Cine era favorită în SV Oberwart - RB Salzburg?

RB Salzburg pleca favorită, la cota 1.01. Meciul s-a terminat 1-7.

Câte goluri s-au marcat în SV Oberwart - RB Salzburg?

8 goluri, scor final 1-7. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,3.