Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

SU Tillmitsch - SC Furstenfeld

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Amicale intercluburi Final
SU Tillmitsch
ÎEÎVV
Final0-2Pauză 0-1
SC Furstenfeld
VVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
SU Tillmitsch 54%Egal 22%SC Furstenfeld 24%

SU Tillmitsch 0-2 SC Furstenfeld: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SU Tillmitsch 0-2 SC Furstenfeld (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui SC Furstenfeld, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 4,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 23%), iar GG n-a ieșit (NG avea 25%). Scorul exact 0-2 avea 3,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (7-8) și 2 cartonașe galbene (0-2).

SU Tillmitschîn meciSC Furstenfeld
7
Cornere
8
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SU Tillmitsch vs SC Furstenfeld

SU Tillmitsch marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. SC Furstenfeld marchează 3,4 goluri pe meci și primește 2,2. La SC Furstenfeld, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: SU Tillmitsch 1, egal 1, SC Furstenfeld 1.

~4,0goluri estimate
77%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
SU Tillmitschultimele 5SC Furstenfeld
1,40
Puncte / meci
2,00
2,2
Goluri marcate / meci
3,4
1,4
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri SU Tillmitsch și ultimele 5 SC Furstenfeld, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SU Tillmitsch2-1-2

Î
SU Tillmitsch - SC Furstenfeld31.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
SU Tillmitsch - St. Polten24.07.26 · Cupa
1-1
Î
Kapfenberger - SU Tillmitsch30.06.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
SV Lebring - SU Tillmitsch05.06.26 · Steiermark, Landesliga
0-5
V
SU Tillmitsch - Stadtwerke Bruck/Mur29.05.26 · Steiermark, Landesliga
4-2

SC Furstenfeld3-1-1

V
SU Tillmitsch - SC Furstenfeld31.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
SC Furstenfeld - USV Draxler Mooskirchen04.07.26 · Amicale intercluburi
7-4
Î
SC Furstenfeld - UFC Fehring05.06.26 · Steiermark, Landesliga
1-2
E
SV Wildon - SC Furstenfeld29.05.26 · Steiermark, Landesliga
3-3
V
SC Furstenfeld - DSV Leoben22.05.26 · Steiermark, Landesliga
4-2

Întâlniri directe SU Tillmitsch - SC Furstenfeld

SU Tillmitsch 1Egal 1SC Furstenfeld 1
Î
SU Tillmitsch - SC Furstenfeld31.07.2026 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva SU Tillmitsch. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi SU Tillmitsch - SC Furstenfeld

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SU Tillmitsch1.7054% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · SC Furstenfeld3.8524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.95
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.08
Sub 2.5 2.80
Peste 2.5 1.34

Ambele marchează

GG Da 1.41
GG Nu 2.67

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.76
Pauză peste 1.5 1.95

Analiza de dinainte de meci

SU Tillmitsch - SC Furstenfeld s-a jucat vineri, 31 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

SU Tillmitsch vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, SC Furstenfeld are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 17-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, SU Tillmitsch a câștigat o dată, SC Furstenfeld o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,7 goluri în medie. Ultima: SU Tillmitsch - SC Furstenfeld 0-2, pe 31 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe SU Tillmitsch, la 1.70, cu egalul la 4.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.34, iar GG la 1.41.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru SU Tillmitsch și 1,9 pentru SC Furstenfeld. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 54%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: SU Tillmitsch are 45%, SC Furstenfeld 35%. Peste 2.5 goluri are 77% în model, iar 1.34 e aproape de cota corectă (1.30). Ambele marchează (GG): 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Casele dau 1.41, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități SU Tillmitsch - SC Furstenfeld

Goluri estimate: 2,16 SU Tillmitsch și 1,88 SC Furstenfeld, total 4,04. 1X2 în model: 45% · 20% · 35%. Peste 2,5: 77% (cotă corectă 1.30). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
14%2
19%3
20%4
38%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 23% · peste 2,5: 77% (verde).

Scoruri probabile

2-17,7%2-27,3%1-17,1%1-26,7%3-15,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: SC Furstenfeld. SC Furstenfeld a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,6 goluri, după cote 3,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,7 goluri, iar modelul estimează acum 4,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere7-8
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startSU Tillmitsch · 1.70
Goluri estimate~4,0
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SU Tillmitsch - SC Furstenfeld?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat SU Tillmitsch - SC Furstenfeld?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în SU Tillmitsch - SC Furstenfeld?

SU Tillmitsch pleca favorită, la cota 1.70. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în SU Tillmitsch - SC Furstenfeld?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →