Marți27 octombrie
Live 29 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Stanway Rovers - Cheshunt

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 24 octombrie

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Stanway Rovers
ÎÎÎÎÎ
Final3-0
Cheshunt
EVVEV
Șanse înainte de start, după cote
Stanway Rovers 25%Egal 25%Cheshunt 50%

Stanway Rovers 3-0 Cheshunt: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stanway Rovers 3-0 Cheshunt. Înainte de start, modelul dădea 18% pentru victoria lui Stanway Rovers, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 3-0 avea 0,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stanway Rovers vs Cheshunt

Stanway Rovers marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,6. Cheshunt marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Stanway Roversultimele 5Cheshunt
0,00
Puncte / meci
2,20
0,6
Goluri marcate / meci
1,8
2,6
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Stanway Rovers și ultimele 5 Cheshunt, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Stanway Rovers0-0-5

Î
Ramsgate - Stanway Rovers20.10.26 · Isthmian League - PD
2-0
Î
Wingate & Finchley - Stanway Rovers17.10.26 · Isthmian League - PD
4-1
Î
Stanway Rovers - Three Bridges10.10.26 · Isthmian League - PD
1-3
Î
Stanway Rovers - Enfield Town06.10.26 · Isthmian League - PD
1-2
Î
Stanway Rovers - Faversham Town26.09.26 · FA Trophy
0-2

Cheshunt3-2-0

E
Cheshunt - Whitehawk17.10.26 · Isthmian League - PD
1-1
V
Leatherhead - Cheshunt10.10.26 · Isthmian League - PD
1-2
V
Cheshunt - Aveley06.10.26 · Isthmian League - PD
2-1
E
Cheshunt - Cray Wanderers26.09.26 · FA Trophy
1-1
V
Cheshunt - Lewes19.09.26 · Isthmian League - PD
3-1

Întâlniri directe Stanway Rovers - Cheshunt

Stanway Rovers 0Egal 1Cheshunt 0
E0-0

V/E/Î din perspectiva Stanway Rovers. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Stanway Rovers - Cheshunt

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Stanway Rovers3.5525% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Cheshunt1.8050% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.74
X2 1.22
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Stanway Rovers - Cheshunt s-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Stanway Rovers n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 13. În ultimele 5 meciuri, Cheshunt n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 9-5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Cheshunt - Stanway Rovers 0-0, pe 8 august 2026.

Casele o dau favorită pe Cheshunt, la 1.80, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.63.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Stanway Rovers și 2,0 pentru Cheshunt. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 18% la victorie, față de 25%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Cheshunt, modelul calculează 60%. Cota de 1.80 e peste cea corectă (1.67). Peste 2.5 goluri are 56% în model, dar la 1.67 plătește sub cota corectă de 1.79. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Alte analize din sâmbătă, 24 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Stanway Rovers - Cheshunt

Goluri estimate: 0,98 Stanway Rovers și 1,96 Cheshunt, total 2,94. 1X2 în model: 18% · 22% · 60%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

0-110,4%0-210,2%1-110,2%1-210,0%0-36,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stanway Rovers. Stanway Rovers a primit 13 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final3-0
Favorită la startCheshunt · 1.80
Goluri estimate~2,9
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stanway Rovers - Cheshunt?

S-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Stanway Rovers - Cheshunt?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Stanway Rovers - Cheshunt?

Pe The Kingdom Stadium, în Colchester, Essex, sâmbătă, 24 octombrie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Stanway Rovers - Cheshunt?

Cheshunt pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Stanway Rovers - Cheshunt?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →