Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Whitehawk - Dulwich Hamlet

Statistici, pont și cote · marți, 27 octombrie, ora 21:45

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. + Pune pont
Whitehawk
EEÎÎÎ
Marți21:4527 octombrie
Dulwich Hamlet
EÎEÎÎ
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Whitehawk 28%Egal 24%Dulwich Hamlet 48%

Statistici Whitehawk vs Dulwich Hamlet

Whitehawk marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,8. Dulwich Hamlet marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,4. Ultimele 5 întâlniri directe: Whitehawk 2, egal 2, Dulwich Hamlet 1.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Whitehawkultimele 5Dulwich Hamlet
0,40
Puncte / meci
0,40
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
2,8
Goluri primite / meci
2,4
0
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Whitehawk și ultimele 5 Dulwich Hamlet, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Whitehawk0-2-3

E
Whitehawk - St Albans City24.10.26 · FA Trophy
3-3
E
Cheshunt - Whitehawk17.10.26 · Isthmian League - PD
1-1
Î
AFC Whyteleafe - Whitehawk14.10.26 · Isthmian League - PD
5-0
Î
Whitehawk - Ramsgate10.10.26 · Isthmian League - PD
1-4
Î
Lewes - Whitehawk03.10.26 · Isthmian League - PD
1-0

Dulwich Hamlet0-2-3

E
Maldon & Tiptree - Dulwich Hamlet24.10.26 · Isthmian League - PD
1-1
Î
Dulwich Hamlet - Chatham Town20.10.26 · Isthmian League - PD
0-4
E
Dulwich Hamlet - Carshalton Athletic17.10.26 · Isthmian League - PD
2-2
Î
Burgess Hill Town - Dulwich Hamlet13.10.26 · Isthmian League - PD
2-0
Î
Enfield Town - Dulwich Hamlet10.10.26 · Isthmian League - PD
3-0

Întâlniri directe Whitehawk - Dulwich Hamlet

Whitehawk 2Egal 2Dulwich Hamlet 1
Î4-3
V1-0
V2-1
E3-3
E0-0

V/E/Î din perspectiva Whitehawk. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Whitehawk - Dulwich Hamlet

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Whitehawk - Dulwich Hamlet

1 · Whitehawk3.1528% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Dulwich Hamlet1.8748% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.07
X2 1.11
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.92

Analiză și pont Whitehawk - Dulwich Hamlet

Marți, 27 octombrie, de la 21:45, Dulwich Hamlet joacă pe terenul lui Whitehawk, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Dulwich Hamlet e favorită, deși n-a câștigat niciunul din ultimele 5 meciuri.

Whitehawk n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 14. Dulwich Hamlet n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-12.

În ultimele 5 întâlniri directe, Whitehawk a câștigat de 2 ori, Dulwich Hamlet o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,4 goluri în medie. Ultima: Dulwich Hamlet - Whitehawk 4-3, pe 10 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Dulwich Hamlet, la 1.87, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.77.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Whitehawk și 1,7 pentru Dulwich Hamlet. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: Whitehawk are 33%, Dulwich Hamlet 43%. Peste 2.5 goluri are 59% în model, iar 1.71 e aproape de cota corectă (1.69). Ambele marchează (GG): 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Casele dau 1.77, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Whitehawk - Dulwich Hamlet

Goluri estimate: 1,45 Whitehawk și 1,66 Dulwich Hamlet, total 3,11. 1X2 în model: 33% · 24% · 43%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%1-28,9%2-17,8%0-17,4%1-06,5%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Whitehawk. Whitehawk a primit 14 goluri în ultimele 5 partide.
  • Apărare vulnerabilă: Dulwich Hamlet. Dulwich Hamlet a primit 12 goluri în ultimele 5 partide.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media celor două.
  • Favorit fără formă. Dulwich Hamlet e favorită, dar n-a câștigat niciunul din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start27.10, 21:45
FavorităDulwich Hamlet · 1.87
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Whitehawk - Dulwich Hamlet?

Marți, 27 octombrie, ora 21:45, ora României.

În ce competiție se joacă Whitehawk - Dulwich Hamlet?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde se joacă Whitehawk - Dulwich Hamlet?

Pe The Enclosed Ground, în Brighton, East Sussex, marți, 27 octombrie, ora 21:45 (ora României).

Cine e favorită în Whitehawk - Dulwich Hamlet?

Dulwich Hamlet, la cota 1.87. Egalul e la 3.75.

Câte goluri se așteaptă în Whitehawk - Dulwich Hamlet?

În jur de 3,1, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →