Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

4. Liga lubuska

Sprotavia Szprotawa - Polonia Slubice

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

4. Liga lubuska Final
Sprotavia Szprotawa
VÎÎÎV
Final0-6
Polonia Slubice
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Sprotavia Szprotawa 10%Egal 12%Polonia Slubice 78%

Sprotavia Szprotawa 0-6 Polonia Slubice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sprotavia Szprotawa 0-6 Polonia Slubice. Înainte de start, modelul dădea 82% pentru victoria lui Polonia Slubice, iar cotele fără marjă 78%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 5,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 89%), iar GG n-a ieșit (NG avea 29%). Scorul exact 0-6 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sprotavia Szprotawa vs Polonia Slubice

Sprotavia Szprotawa marchează 2,2 goluri pe meci și primește 4,0. Polonia Slubice marchează 3,8 goluri pe meci și primește 0,4. La Sprotavia Szprotawa, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~5,2goluri estimate
89%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-3scorul cel mai probabil
Sprotavia Szprotawaultimele 5Polonia Slubice
1,20
Puncte / meci
3,00
2,2
Goluri marcate / meci
3,8
4,0
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
5
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Sprotavia Szprotawa și ultimele 5 Polonia Slubice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sprotavia Szprotawa2-0-3

V
Róża Różanki - Sprotavia Szprotawa06.06.26 · 4. Liga lubuska
2-4
Î
Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzanski03.06.26 · 4. Liga lubuska
1-8
Î
Nowa Sol - Sprotavia Szprotawa30.05.26 · 4. Liga lubuska
5-1
Î
Sprotavia Szprotawa - Stilon Gorzow Wlkp23.05.26 · 4. Liga lubuska
1-2
V
Pogoń Świebodzin - Sprotavia Szprotawa16.05.26 · 4. Liga lubuska
3-4

Polonia Slubice5-0-0

V
Lucznik Strzelce Krajenskie - Polonia Slubice06.06.26 · 4. Liga lubuska
0-7
V
Polonia Slubice - Róża Różanki03.06.26 · 4. Liga lubuska
6-1
V
Odra Bytom Odrzanski - Polonia Slubice30.05.26 · 4. Liga lubuska
1-2
V
Polonia Slubice - Nowa Sol23.05.26 · 4. Liga lubuska
3-0
V
Stilon Gorzow Wlkp - Polonia Slubice16.05.26 · 4. Liga lubuska
0-1

Întâlniri directe Sprotavia Szprotawa - Polonia Slubice

Sprotavia Szprotawa 0Egal 0Polonia Slubice 2

V/E/Î din perspectiva Sprotavia Szprotawa. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sprotavia Szprotawa - Polonia Slubice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sprotavia Szprotawa8.8010% fără marjă
X · Egal7.4012% fără marjă
2 · Polonia Slubice1.1578% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 4.10
X2 1.01
12 1.03

Analiza de dinainte de meci

Sprotavia Szprotawa - Polonia Slubice s-a jucat duminică, 2 august, în 4. Liga lubuska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Sprotavia Szprotawa vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 20. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Polonia Slubice n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 19-2. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Sprotavia Szprotawa a câștigat niciodată, Polonia Slubice de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Polonia Slubice - Sprotavia Szprotawa 3-0, pe 21 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Polonia Slubice, la 1.15, cu egalul la 7.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 78% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,3 pentru Sprotavia Szprotawa și 3,9 pentru Polonia Slubice. Scorul cel mai probabil e 1-3.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Polonia Slubice: 82% în model, cota corectă ar fi 1.22. La 1.15, plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri: 89% în model, adică o cotă corectă de 1.12. Ambele marchează (GG): 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 1-3.

Probabilități Sprotavia Szprotawa - Polonia Slubice

Goluri estimate: 1,30 Sprotavia Szprotawa și 3,90 Polonia Slubice, total 5,20. 1X2 în model: 8% · 10% · 82%. Peste 2,5: 89% (cotă corectă 1.12). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
3%1
7%2
13%3
17%4
59%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 11% · peste 2,5: 89% (verde).

Scoruri probabile

1-37,1%1-46,9%0-35,5%1-25,5%1-55,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sprotavia Szprotawa. Sprotavia Szprotawa a primit 20 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-6
Favorită la startPolonia Slubice · 1.15
Goluri estimate~5,2
Scor probabil1-3

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sprotavia Szprotawa - Polonia Slubice?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-6.

În ce competiție s-a jucat Sprotavia Szprotawa - Polonia Slubice?

În 4. Liga lubuska.

Cine era favorită în Sprotavia Szprotawa - Polonia Slubice?

Polonia Slubice pleca favorită, la cota 1.15. Meciul s-a terminat 0-6.

Câte goluri s-au marcat în Sprotavia Szprotawa - Polonia Slubice?

6 goluri, scor final 0-6. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,2.