Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

4. Liga lubuska

Sprotavia Szprotawa - Piast Ilowa

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 12 septembrie

4. Liga lubuska Final
Sprotavia Szprotawa
VEÎÎV
Final0-4
Piast Ilowa
VEEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Sprotavia Szprotawa 36%Egal 23%Piast Ilowa 41%

Sprotavia Szprotawa 0-4 Piast Ilowa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sprotavia Szprotawa 0-4 Piast Ilowa. Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Piast Ilowa, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 37%). Scorul exact 0-4 avea 1,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sprotavia Szprotawa vs Piast Ilowa

Sprotavia Szprotawa marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Piast Ilowa marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Sprotavia Szprotawaultimele 5Piast Ilowa
1,40
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,8
1,8
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Sprotavia Szprotawa și ultimele 5 Piast Ilowa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sprotavia Szprotawa2-1-2

V
Nowa Sol - Sprotavia Szprotawa05.09.26 · 4. Liga lubuska
1-3
E
Sprotavia Szprotawa - Pogoń Skwierzyna29.08.26 · 4. Liga lubuska
0-0
Î
Róża Różanki - Sprotavia Szprotawa23.08.26 · 4. Liga lubuska
1-0
Î
Sprotavia Szprotawa - Victoria Szczaniec15.08.26 · 4. Liga lubuska
0-7
V
Stal Sulęcin - Sprotavia Szprotawa08.08.26 · 4. Liga lubuska
0-3

Piast Ilowa1-3-1

V
Piast Iłowa - Kostrzyn nad Odra06.09.26 · 4. Liga lubuska
3-1
E
Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Iłowa29.08.26 · 4. Liga lubuska
1-1
E
Piast Iłowa - Ilanka Rzepin22.08.26 · 4. Liga lubuska
2-2
Î
Czarni Zagan - Piast Iłowa15.08.26 · 4. Liga lubuska
3-2
E
Piast Iłowa - Lechia Zielona Góra II08.08.26 · 4. Liga lubuska
1-1

Întâlniri directe Sprotavia Szprotawa - Piast Ilowa

Sprotavia Szprotawa 1Egal 0Piast Ilowa 1

V/E/Î din perspectiva Sprotavia Szprotawa. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sprotavia Szprotawa - Piast Ilowa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sprotavia Szprotawa2.5236% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Piast Ilowa2.2041% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.49
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Sprotavia Szprotawa - Piast Ilowa s-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, în 4. Liga lubuska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Sprotavia Szprotawa vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Piast Ilowa are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-8.

În ultimele 2 întâlniri directe, Sprotavia Szprotawa a câștigat o dată, Piast Ilowa o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,5 goluri în medie. Ultima: Piast Iłowa - Sprotavia Szprotawa 3-0, pe 10 mai 2026.

La case, diferența e mică: Sprotavia Szprotawa are cota 2.52, Piast Ilowa 2.20.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Sprotavia Szprotawa și 1,8 pentru Piast Ilowa. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 70% în model, iar 1.49 e aproape de cota corectă (1.43). Peste 2.5 goluri: 62% în model, adică o cotă corectă de 1.61. Ambele marchează (GG): 63% în model, adică o cotă corectă de 1.59. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Sprotavia Szprotawa - Piast Ilowa

Goluri estimate: 1,40 Sprotavia Szprotawa și 1,80 Piast Ilowa, total 3,20. 1X2 în model: 30% · 23% · 47%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%1-29,2%0-17,3%2-17,2%0-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sprotavia Szprotawa. Sprotavia Szprotawa a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Piast Ilowa. Piast Ilowa a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-4
Favorită la startPiast Ilowa · 2.20
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sprotavia Szprotawa - Piast Ilowa?

S-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 0-4.

În ce competiție s-a jucat Sprotavia Szprotawa - Piast Ilowa?

În 4. Liga lubuska.

Cine era favorită în Sprotavia Szprotawa - Piast Ilowa?

Niciuna clar: cotele erau 2.52 la gazde și 2.20 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-4.

Câte goluri s-au marcat în Sprotavia Szprotawa - Piast Ilowa?

4 goluri, scor final 0-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.