Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Spalding United - Worksop Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Spalding United
ÎEÎVV
Final3-1Pauză 2-0
Worksop Town
ÎÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Spalding United 40%Egal 27%Worksop Town 33%

Spalding United 3-1 Worksop Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Spalding United 3-1 Worksop Town (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Spalding United, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 3-1 avea 3,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Spalding Unitedîn meciWorksop Town
5
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Spalding United vs Worksop Town

Spalding United marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,4. Worksop Town marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La Spalding United, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Spalding Unitedultimele 5Worksop Town
1,40
Puncte / meci
1,80
0,6
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
3
0%
Peste 2,5 goluri
80%
0%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Spalding United și ultimele 5 Worksop Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Spalding United2-1-2

Î
Chester - Spalding United22.08.26 · National League - Nord
1-0
E
Spalding United - Macclesfield18.08.26 · National League - Nord
0-0
Î
Spalding United - Oxford City15.08.26 · National League - Nord
0-1
V
Radcliffe - Spalding United08.08.26 · National League - Nord
0-2
V
Chelmsford City - Spalding United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1

Worksop Town3-0-2

Î
Worksop Town - Hereford22.08.26 · National League - Nord
0-3
Î
Hebburn Town - Worksop Town18.08.26 · National League - Nord
1-0
V
Worksop Town - Telford United15.08.26 · National League - Nord
2-1
V
Darlington - Worksop Town08.08.26 · National League - Nord
1-2
V
Worksop Town - Sheffield United U2101.08.26 · Amicale intercluburi
3-1

Întâlniri directe Spalding United - Worksop Town

Spalding United 1Egal 0Worksop Town 0
V
Worksop Town - Spalding United26.07.2025 · pauză 0-0
1-3

V/E/Î din perspectiva Spalding United. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Spalding United - Worksop Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Spalding United2.2740% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Worksop Town2.8233% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.54
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Spalding United - Worksop Town s-a jucat sâmbătă, 29 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Spalding United vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Worksop Town are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 7-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Worksop Town - Spalding United 1-3, pe 26 iulie 2025.

La case, diferența e mică: Spalding United are cota 2.27, Worksop Town 2.82. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.59.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Spalding United și 1,1 pentru Worksop Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Spalding United are 39%, Worksop Town 33%. Sub 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. Casele dau 2.02, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Spalding United - Worksop Town

Goluri estimate: 1,26 Spalding United și 1,12 Worksop Town, total 2,38. 1X2 în model: 39% · 28% · 33%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
13%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%1-011,7%0-110,4%0-09,3%2-18,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză2-0
Cornere5-5
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startSpalding United · 2.27
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Spalding United - Worksop Town?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Spalding United - Worksop Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Cine era favorită în Spalding United - Worksop Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.82 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Spalding United - Worksop Town?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →