Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

DanemarcaDanemarca · 2Nd Division, Promotion Group

Skive IK - Naestved BK

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

Danemarca2Nd Division, Promotion Group · Danemarca Final
Skive IK
ÎVÎÎE
Final1-2Pauză 0-1
Naestved BK
ÎEVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Skive IK 32%Egal 28%Naestved BK 40%

Skive IK 1-2 Naestved BK: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Skive IK 1-2 Naestved BK (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Naestved BK, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 1-2 avea 9,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Skive IKîn meciNaestved BK
5
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Skive IK vs Naestved BK

Skive IK marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,2. Naestved BK marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La Naestved BK, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Skive IK 1, egal 2, Naestved BK 3.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Skive IKultimele 5Naestved BK
0,80
Puncte / meci
1,60
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
2,2
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Skive IK și ultimele 5 Naestved BK, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Skive IK1-1-3

Î
Skive IK - Esbjerg fB25.08.26 · Cupa
1-5
V
Thisted - Skive IK21.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-1
Î
Skive IK - Fremad Amager14.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-2
Î
Skive IK - Nykobing08.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
2-3
E
Odder IGF - Skive IK05.08.26 · Cupa
1-1

Naestved BK2-2-1

Î
Naestved BK - VSK Aarhus23.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-2
E
Nykobing - Naestved BK18.08.26 · Cupa
1-1
V
Brabrand IF - Naestved BK14.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-1
E
Naestved BK - Hellerup IK09.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-1
V
Naestved BK - Hvidovre06.08.26 · Cupa
1-0

Întâlniri directe Skive IK - Naestved BK

Skive IK 1Egal 2Naestved BK 3
E
Skive IK - Naestved BK21.03.2026
0-0
Î
Naestved BK - Skive IK28.09.2025
2-0
V
Naestved BK - Skive IK01.06.2025
1-3
Î
Skive IK - Naestved BK27.04.2025
0-2
E
Naestved BK - Skive IK20.10.2024
3-3
Î
Skive IK - Naestved BK28.09.2024
0-1

V/E/Î din perspectiva Skive IK. 2 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Skive IK - Naestved BK

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Skive IK2.9032% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Naestved BK2.2740% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.48
X2 1.38
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.83
Peste 2.5 1.87

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.65

Analiza de dinainte de meci

Skive IK - Naestved BK s-a jucat duminică, 30 august, în 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Skive IK are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-11. Naestved BK vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, Skive IK a câștigat o dată, Naestved BK de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Skive IK - Naestved BK 0-0, pe 21 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.90 pentru gazde, 2.27 pentru oaspeți și 3.30 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.87, iar GG la 1.70.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Skive IK și 1,5 pentru Naestved BK. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 72% în model, iar 1.38 e aproape de cota corectă (1.39). Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.25, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Skive IK - Naestved BK

Goluri estimate: 1,07 Skive IK și 1,46 Naestved BK, total 2,53. 1X2 în model: 28% · 26% · 46%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-111,6%1-29,1%1-08,5%0-28,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Skive IK. Skive IK a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere5-1
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startNaestved BK · 2.27
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Skive IK - Naestved BK?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Skive IK - Naestved BK?

În 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca).

Unde s-a jucat Skive IK - Naestved BK?

Pe Hancock Arena, în Skive, duminică, 30 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Skive IK - Naestved BK?

Niciuna clar: cotele erau 2.90 la gazde și 2.27 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Skive IK - Naestved BK?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din 2Nd Division, Promotion Group

Toată liga →