Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

RusiaRusia · FNL

SKA Khabarovsk - Ural

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

RusiaFNL · Rusia Final
SKA Khabarovsk
ÎÎÎÎÎ
Final0-3Pauză 0-0
Ural
VEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
SKA Khabarovsk 20%Egal 27%Ural 53%

SKA Khabarovsk 0-3 Ural: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SKA Khabarovsk 0-3 Ural (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 66% pentru victoria lui Ural, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-3 avea 8,7% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SKA Khabarovsk vs Ural

SKA Khabarovsk marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,4. Ural marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,2. Ultimele 6 întâlniri directe: SKA Khabarovsk 1, egal 1, Ural 4.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
SKA Khabarovskultimele 5Ural
0,00
Puncte / meci
2,00
0,6
Goluri marcate / meci
1,8
2,4
Goluri primite / meci
0,2
0
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
0%
1
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri SKA Khabarovsk și ultimele 5 Ural, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SKA Khabarovsk0-0-5

Î
SKA Khabarovsk - Ural02.08.26 · FNL
0-3
Î
Ufa - SKA Khabarovsk26.07.26 · FNL
1-0
Î1-0
Î
Chelyabinsk - SKA Khabarovsk13.07.26 · FNL
3-1
Î
FC Sochi - SKA Khabarovsk30.06.26 · Amicale intercluburi
4-2

Ural3-1-1

V
SKA Khabarovsk - Ural02.08.26 · FNL
0-3
E
Leningradets - Ural26.07.26 · FNL
0-0
V
Ural - Yenisey Krasnoyarsk19.07.26 · FNL
3-0
Î
Ural - Torpedo Moscova13.07.26 · FNL
0-1
V
Ural - Chelyabinsk20.06.26 · Amicale intercluburi
3-0

Întâlniri directe SKA Khabarovsk - Ural

SKA Khabarovsk 1Egal 1Ural 4
Î
SKA Khabarovsk - Ural02.08.2026 · pauză 0-0
0-3
Î
SKA Khabarovsk - Ural09.11.2025 · pauză 0-2
0-2
V
Ural - SKA Khabarovsk29.09.2025 · pauză 0-1
1-2
Î
Ural - SKA Khabarovsk24.05.2025 · pauză 2-0
3-1
E
SKA Khabarovsk - Ural20.10.2024 · pauză 2-2
3-3
Î
Ural - SKA Khabarovsk25.09.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva SKA Khabarovsk. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi SKA Khabarovsk - Ural

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SKA Khabarovsk4.5020% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Ural1.7353% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.76
X2 1.20
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.67
Peste 2.5 2.05

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 2.85

Analiza de dinainte de meci

SKA Khabarovsk - Ural s-a jucat duminică, 2 august, în FNL (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

SKA Khabarovsk n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 3-12. Ural vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 1.

În ultimele 6 întâlniri directe, SKA Khabarovsk a câștigat o dată, Ural de 4 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,2 goluri în medie. Ultima: SKA Khabarovsk - Ural 0-3, pe 2 august 2026.

Ural pleacă favorită, la cota 1.73. Egalul e la 3.45, iar SKA Khabarovsk la 4.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.05, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 0,6 pentru SKA Khabarovsk și 1,8 pentru Ural. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 12% la victorie, față de 20%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ural merită privit: 66% în model, iar 1.73 plătește peste cota corectă de 1.52. Sub 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.67, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 60%. Cota de 1.80 e peste cea corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități SKA Khabarovsk - Ural

Goluri estimate: 0,64 SKA Khabarovsk și 1,84 Ural, total 2,48. 1X2 în model: 12% · 22% · 66%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

0-115,4%0-214,2%1-19,9%1-29,1%0-38,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: SKA Khabarovsk. SKA Khabarovsk a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-0
Favorită la startUral · 1.73
Goluri estimate~2,5
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SKA Khabarovsk - Ural?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 11:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat SKA Khabarovsk - Ural?

În FNL (Rusia).

Cine era favorită în SKA Khabarovsk - Ural?

Ural pleca favorită, la cota 1.73. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în SKA Khabarovsk - Ural?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din FNL

Toată liga →