Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

ChinaChina · League 1

Shaanxi Union - Shenzhen Juniors

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

ChinaLeague 1 · China Final
Shaanxi Union
VÎÎVV
Final3-0Pauză 2-0
Shenzhen Juniors
ÎEEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Shaanxi Union 55%Egal 25%Shenzhen Juniors 20%

Shaanxi Union 3-0 Shenzhen Juniors: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Shaanxi Union 3-0 Shenzhen Juniors (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui Shaanxi Union, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 3-0 avea 5,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (10-6) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Shaanxi Unionîn meciShenzhen Juniors
10
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Shaanxi Union vs Shenzhen Juniors

Shaanxi Union marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Shenzhen Juniors marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. La Shaanxi Union, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Shaanxi Union 3, egal 1, Shenzhen Juniors 2.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Shaanxi Unionultimele 5Shenzhen Juniors
1,80
Puncte / meci
0,60
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
2,2
3
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Shaanxi Union și ultimele 5 Shenzhen Juniors, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Shaanxi Union3-0-2

V
Shaanxi Union - Shenzhen Juniors25.07.26 · League 1
3-0
Î
Lanzhou Longyuan - Shaanxi Union22.07.26 · Cupa FA
2-0
Î
Guangxi Hengchen - Shaanxi Union18.07.26 · League 1
3-0
V
Shaanxi Union - Meizhou Hakka11.07.26 · League 1
4-0
V
Shaanxi Union - Wuxi Wuguo04.07.26 · League 1
2-1

Shenzhen Juniors0-3-2

Î
Shaanxi Union - Shenzhen Juniors25.07.26 · League 1
3-0
E
Suzhou Dongwu - Shenzhen Juniors17.07.26 · League 1
0-0
E3-3
E
Shenzhen Juniors - Nantong Zhiyun04.07.26 · League 1
0-0
Î5-4

Întâlniri directe Shaanxi Union - Shenzhen Juniors

Shaanxi Union 3Egal 1Shenzhen Juniors 2
V
Shaanxi Union - Shenzhen Juniors25.07.2026 · pauză 2-0
3-0
Î
Shenzhen Juniors - Shaanxi Union15.03.2026 · pauză 1-0
1-0
E
Shenzhen Juniors - Shaanxi Union12.10.2025 · pauză 2-1
3-3
V
Shaanxi Union - Shenzhen Juniors01.06.2025 · pauză 2-1
3-2
V
Shaanxi Union - Shenzhen Juniors22.09.2024 · pauză 1-0
2-1
Î
Shenzhen Juniors - Shaanxi Union17.08.2024 · pauză 2-0
3-2

V/E/Î din perspectiva Shaanxi Union. 5 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Shaanxi Union - Shenzhen Juniors

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Shaanxi Union1.6855% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Shenzhen Juniors4.6020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.62
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.73

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.42

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Shaanxi Union - Shenzhen Juniors s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în League 1 (China). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Shaanxi Union vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Shenzhen Juniors n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-11.

În ultimele 6 întâlniri directe, Shaanxi Union a câștigat de 3 ori, Shenzhen Juniors de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Shaanxi Union - Shenzhen Juniors 3-0, pe 25 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Shaanxi Union, la 1.68, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.73, iar GG la 1.62.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Shaanxi Union și 1,2 pentru Shenzhen Juniors. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Shaanxi Union are 55% în model, dar la 1.68 plătește sub cota corectă de 1.82. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.73 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 58%. Cota de 1.62 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Shaanxi Union - Shenzhen Juniors

Goluri estimate: 1,90 Shaanxi Union și 1,16 Shenzhen Juniors, total 3,06. 1X2 în model: 55% · 22% · 23%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%2-19,8%1-08,9%2-08,5%3-16,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Shenzhen Juniors. Shenzhen Juniors a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză2-0
Cornere10-6
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startShaanxi Union · 1.68
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Shaanxi Union - Shenzhen Juniors?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Shaanxi Union - Shenzhen Juniors?

În League 1 (China).

Cine era favorită în Shaanxi Union - Shenzhen Juniors?

Shaanxi Union pleca favorită, la cota 1.68. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Shaanxi Union - Shenzhen Juniors?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din League 1

Toată liga →