Marți20 octombrie
Live 4 Pune pont

PortugaliaPortugalia · Taca de Portugal

SC Salgueiros - Estoril Praia

Statistici și rezultat final · duminică, 18 octombrie

PortugaliaTaca de Portugal · Portugalia Final
SC Salgueiros
EVVEE
Final1-1Pauză 0-0
Estoril Praia
ÎÎÎEÎ
Șanse înainte de start, după cote
SC Salgueiros 12%Egal 20%Estoril Praia 67%

SC Salgueiros 1-1 Estoril Praia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SC Salgueiros 1-1 Estoril Praia (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru egalul, iar cotele fără marjă 20%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 78%), iar GG a ieșit (26%). Scorul exact 1-1 avea 11,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 4 cartonașe galbene (1-3).

SC Salgueirosîn meciEstoril Praia
3
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SC Salgueiros vs Estoril Praia

SC Salgueiros marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,4. Estoril Praia marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. La SC Salgueiros, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,6goluri estimate
22%peste 2,5 goluri
26%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
SC Salgueirosultimele 5Estoril Praia
1,80
Puncte / meci
0,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,6
0,4
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
0
0%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri SC Salgueiros și ultimele 5 Estoril Praia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

SC Salgueiros2-3-0

E
AD Castro Daire - SC Salgueiros11.10.26 · Campeonato de Portugal
0-0
V
SC Salgueiros - Feirense19.09.26 · Taca de Portugal
1-0
V
SC Salgueiros - Cinfaes13.09.26 · Campeonato de Portugal
1-0
E
SC Salgueiros - Ad Machico04.09.26 · Campeonato de Portugal
1-1
E
SC Salgueiros - AD Sanjoanense23.08.26 · Campeonato de Portugal
1-1

Estoril Praia0-1-4

Î
Academico Viseu - Estoril Praia10.10.26 · Primeira Liga
2-1
Î
Estoril Praia - Casa Pia20.09.26 · Primeira Liga
1-2
Î
Braga - Estoril Praia14.09.26 · Primeira Liga
1-0
E
Estoril Praia - Arouca07.09.26 · Primeira Liga
0-0
Î
Benfica - Estoril Praia31.08.26 · Primeira Liga
2-1

Ponturi SC Salgueiros - Estoril Praia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · SC Salgueiros7.3012% fără marjă
X · Egal4.4520% fără marjă
2 · Estoril Praia1.3667% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 3.45
X2 1.03
12 1.09

Analiza de dinainte de meci

SC Salgueiros - Estoril Praia s-a jucat duminică, 18 octombrie, în Taca de Portugal (Portugalia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, SC Salgueiros n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 4-2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Estoril Praia n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 7.

Estoril Praia pleacă favorită, la cota 1.36. Egalul e la 4.45, iar SC Salgueiros la 7.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 67% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,1 pentru SC Salgueiros și 0,5 pentru Estoril Praia. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 50% la victorie, față de 12%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie SC Salgueiros merită privit: 50% în model, iar 7.30 plătește peste cota corectă de 2.00. Sub 2.5 goluri: 78% în model, adică o cotă corectă de 1.28. Nu marchează ambele (NG): 74% în model, adică o cotă corectă de 1.35. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din duminică, 18 octombrie, cu rezultatele

Probabilități SC Salgueiros - Estoril Praia

Goluri estimate: 1,10 SC Salgueiros și 0,50 Estoril Praia, total 1,60. 1X2 în model: 50% · 33% · 17%. Peste 2,5: 22% (cotă corectă 4.55). GG: 26% (cotă corectă 3.85). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

20%0
32%1
26%2
14%3
6%4
2%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 78% · peste 2,5: 22% (verde).

Scoruri probabile

1-022,2%0-020,2%2-012,2%1-111,1%0-110,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Estoril Praia e favorită, dar n-a câștigat niciunul din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startEstoril Praia · 1.36
Goluri estimate~1,6
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SC Salgueiros - Estoril Praia?

S-a jucat duminică, 18 octombrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat SC Salgueiros - Estoril Praia?

În Taca de Portugal (Portugalia).

Unde s-a jucat SC Salgueiros - Estoril Praia?

Pe Estadio do Bolhao, în Fiães, duminică, 18 octombrie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în SC Salgueiros - Estoril Praia?

Estoril Praia pleca favorită, la cota 1.36. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în SC Salgueiros - Estoril Praia?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,6.

Alte meciuri din Taca de Portugal

Toată liga →