Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

AustriaAustria · Cupa

SC Kalsdorf - LASK Linz

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

AustriaCupa · Austria Final
SC Kalsdorf
ÎEÎÎÎ
Final0-7Pauză 0-1
LASK Linz
VÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
SC Kalsdorf 4%Egal 7%LASK Linz 89%

SC Kalsdorf 0-7 LASK Linz: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SC Kalsdorf 0-7 LASK Linz (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 77% pentru victoria lui LASK Linz, iar cotele fără marjă 89%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 4,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 77%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 0-7 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (1-8) și 2 cartonașe galbene (1-1).

SC Kalsdorfîn meciLASK Linz
1
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SC Kalsdorf vs LASK Linz

SC Kalsdorf marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,0. LASK Linz marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~4,1goluri estimate
77%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-3scorul cel mai probabil
SC Kalsdorfultimele 5LASK Linz
0,20
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
3,0
Goluri primite / meci
1,2
0
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri SC Kalsdorf și ultimele 5 LASK Linz, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SC Kalsdorf0-1-4

Î
Sturm Graz - SC Kalsdorf08.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
E
SC Kalsdorf - Marchfeld Donauauen03.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
SC Kalsdorf - SV Wallern03.06.26 · Regionalliga
2-3
Î
Wolfsberger AC II - SC Kalsdorf29.05.26 · Regionalliga
5-3
Î
Union Gurten - SC Kalsdorf22.05.26 · Regionalliga
2-0

LASK Linz2-0-3

V
LASK Linz - Fortuna Dusseldorf18.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
LASK Linz - Fenerbahce14.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
LASK Linz - Ingolstadt U1909.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
LASK Linz - Dynamo Kiev03.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
WSC Hertha Wels - LASK Linz27.06.26 · Amicale intercluburi
0-5

Ponturi SC Kalsdorf - LASK Linz

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SC Kalsdorf22.004% fără marjă
X · Egal13.007% fără marjă
2 · LASK Linz1.0589% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 6.60
X2 1.01
12 1.03

Goluri

Peste 1.5 1.01
Sub 2.5 5.80
Peste 2.5 1.10

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.60
Pauză peste 1.5 1.44

Cornere

Sub 9.5 2.22
Peste 9.5 1.59

Analiza de dinainte de meci

SC Kalsdorf - LASK Linz s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Cupa (Austria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

SC Kalsdorf n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 7-15. LASK Linz vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6.

LASK Linz pleacă favorită, la cota 1.05. Egalul e la 13.00, iar SC Kalsdorf la 22.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 89% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.10, iar GG la 1.65.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,1 pentru SC Kalsdorf și 3,1 pentru LASK Linz. Scorul cel mai probabil e 1-3.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie LASK Linz, modelul calculează 77%. Cota de 1.05 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 77% în model, dar la 1.10 plătește sub cota corectă de 1.30. Ambele marchează (GG): 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.65 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-3.

Probabilități SC Kalsdorf - LASK Linz

Goluri estimate: 1,06 SC Kalsdorf și 3,05 LASK Linz, total 4,11. 1X2 în model: 10% · 13% · 77%. Peste 2,5: 77% (cotă corectă 1.30). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
14%2
19%3
19%4
39%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 23% · peste 2,5: 77% (verde).

Scoruri probabile

1-38,2%1-28,1%0-37,8%0-27,6%1-46,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: SC Kalsdorf. SC Kalsdorf a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 4,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-7
Pauză0-1
Cornere1-8
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startLASK Linz · 1.05
Goluri estimate~4,1
Scor probabil1-3

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SC Kalsdorf - LASK Linz?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-7.

În ce competiție s-a jucat SC Kalsdorf - LASK Linz?

În Cupa (Austria).

Unde s-a jucat SC Kalsdorf - LASK Linz?

Pe Centrul Sportiv Kalsdorf, în Kalsdorf bei Graz, sâmbătă, 25 iulie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în SC Kalsdorf - LASK Linz?

LASK Linz pleca favorită, la cota 1.05. Meciul s-a terminat 0-7.

Câte goluri s-au marcat în SC Kalsdorf - LASK Linz?

7 goluri, scor final 0-7. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,1.