Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

BraziliaBrazilia · Gaucho - Serie A2

Santa Cruz RS - EC Pelotas

Statistici și rezultat final · joi, 3 septembrie

BraziliaGaucho - Serie A2 · Brazilia Final
Santa Cruz RS
EVÎVE
Final0-0Pauză 0-0
EC Pelotas
EEÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Santa Cruz RS 27%Egal 47%EC Pelotas 26%

Santa Cruz RS 0-0 EC Pelotas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Santa Cruz RS 0-0 EC Pelotas (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru egalul, iar cotele fără marjă 47%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 0-0 avea 12,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (0-3) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Santa Cruz RSîn meciEC Pelotas
0
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Santa Cruz RS vs EC Pelotas

Santa Cruz RS marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,6. EC Pelotas marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. La EC Pelotas, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Santa Cruz RSultimele 5EC Pelotas
1,60
Puncte / meci
0,60
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
0,6
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Santa Cruz RS și ultimele 5 EC Pelotas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Santa Cruz RS2-2-1

E
Santa Cruz RS - EC Pelotas03.09.26 · Gaucho - Serie A2
0-0
V
Veranopolis RS - Santa Cruz RS23.08.26 · Gaucho - Serie A2
0-3
Î
Passo Fundo RS - Santa Cruz RS20.08.26 · Gaucho - Serie A2
2-0
V
Santa Cruz RS - Gramadense RS16.08.26 · Gaucho - Serie A2
2-1
E
Esportivo - Santa Cruz RS14.08.26 · Gaucho - Serie A2
0-0

EC Pelotas0-3-2

E
Santa Cruz RS - EC Pelotas03.09.26 · Gaucho - Serie A2
0-0
E
EC Pelotas - Passo Fundo RS23.08.26 · Gaucho - Serie A2
3-3
Î
Veranopolis RS - EC Pelotas16.08.26 · Gaucho - Serie A2
2-0
Î
Gaucho - EC Pelotas14.08.26 · Gaucho - Serie A2
2-0
E
EC Pelotas - Bage RS09.08.26 · Gaucho - Serie A2
1-1

Întâlniri directe Santa Cruz RS - EC Pelotas

Santa Cruz RS 0Egal 1EC Pelotas 0
E
Santa Cruz RS - EC Pelotas03.09.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Santa Cruz RS. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Santa Cruz RS - EC Pelotas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Santa Cruz RS3.3027% fără marjă
X · Egal1.9247% fără marjă
2 · EC Pelotas3.4026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.26
X2 1.54
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.50
Sub 2.5 1.42
Peste 2.5 2.55

Ambele marchează

GG Da 2.20
GG Nu 1.60

Analiza de dinainte de meci

Santa Cruz RS - EC Pelotas s-a jucat joi, 3 septembrie, în Gaucho - Serie A2 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Santa Cruz RS are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-3. EC Pelotas n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 8. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Santa Cruz RS - EC Pelotas 0-0, pe 3 septembrie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 3.30 pentru gazde, 3.40 pentru oaspeți și 1.92 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.55, iar GG la 2.20.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Santa Cruz RS și 0,9 pentru EC Pelotas. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 43% la victorie, față de 27%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.26, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 65%. Cota de 1.42 e sub cea corectă (1.54) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 59% în model, dar la 1.60 plătește sub cota corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Santa Cruz RS - EC Pelotas

Goluri estimate: 1,19 Santa Cruz RS și 0,88 EC Pelotas, total 2,07. 1X2 în model: 43% · 30% · 27%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-015,0%1-113,2%0-012,6%0-111,1%2-08,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: EC Pelotas. EC Pelotas a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere0-3
Cartonașe galbene1-3
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Santa Cruz RS - EC Pelotas?

S-a jucat joi, 3 septembrie, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Santa Cruz RS - EC Pelotas?

În Gaucho - Serie A2 (Brazilia).

Unde s-a jucat Santa Cruz RS - EC Pelotas?

Pe Stadionul Plátanos, în Santa Cruz do Sul, Rio Grande do Sul, joi, 3 septembrie, ora 01:00 (ora României).

Cine era favorită în Santa Cruz RS - EC Pelotas?

Niciuna clar: cotele erau 3.30 la gazde și 3.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Santa Cruz RS - EC Pelotas?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Gaucho - Serie A2

Toată liga →