Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

San Telmo - Deportivo Moron

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
San Telmo
ÎÎVÎÎ
Final2-2Pauză 0-2
Deportivo Moron
VVÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
San Telmo 30%Egal 33%Deportivo Moron 37%

San Telmo 2-2 Deportivo Moron: statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Telmo 2-2 Deportivo Moron (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 2-2 avea 4,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 4 cartonașe galbene (2-2).

San Telmoîn meciDeportivo Moron
5
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Telmo vs Deportivo Moron

San Telmo marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,8. Deportivo Moron marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 5 întâlniri directe: San Telmo 1, egal 2, Deportivo Moron 2.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
San Telmoultimele 5Deportivo Moron
0,60
Puncte / meci
2,00
0,6
Goluri marcate / meci
2,4
1,8
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri San Telmo și ultimele 5 Deportivo Moron, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Telmo1-0-4

Î
Quilmes - San Telmo16.08.26 · Primera Nacional
3-0
Î
Colon de Santa Fe - San Telmo09.08.26 · Primera Nacional
1-0
V
San Telmo - CA San Miguel02.08.26 · Primera Nacional
1-0
Î
Racing Cordoba - San Telmo26.07.26 · Primera Nacional
2-1
Î
San Telmo - Chaco For Ever11.07.26 · Primera Nacional
1-3

Deportivo Moron3-1-1

V
Deportivo Moron - Almagro15.08.26 · Primera Nacional
2-0
V
Deportivo Moron - Acassuso09.08.26 · Primera Nacional
4-1
Î
Chaco For Ever - Deportivo Moron02.08.26 · Primera Nacional
2-0
V
Deportivo Moron - Ferro Carril Oeste26.07.26 · Primera Nacional
4-0
E
Deportivo Moron - Deportivo Madryn11.07.26 · Primera Nacional
2-2

Întâlniri directe San Telmo - Deportivo Moron

San Telmo 1Egal 2Deportivo Moron 2
Î
Deportivo Moron - San Telmo05.04.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
San Telmo - Deportivo Moron19.07.2025 · pauză 1-1
1-2
E
Deportivo Moron - San Telmo15.03.2025 · pauză 0-0
1-1
E
San Telmo - Deportivo Moron21.07.2024 · pauză 0-0
1-1
V
Deportivo Moron - San Telmo03.03.2024 · pauză 1-2
1-2

V/E/Î din perspectiva San Telmo. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Telmo - Deportivo Moron

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Telmo3.1030% fără marjă
X · Egal2.8033% fără marjă
2 · Deportivo Moron2.5537% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.31
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 1.63
Sub 2.5 1.35
Peste 2.5 2.95

Ambele marchează

GG Da 2.40
GG Nu 1.51

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.20
Pauză peste 1.5 4.10

Cornere

Sub 9.5 1.46
Peste 9.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

San Telmo - Deportivo Moron s-a jucat vineri, 21 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

San Telmo vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Deportivo Moron are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 12-5.

În ultimele 5 întâlniri directe, San Telmo a câștigat o dată, Deportivo Moron de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Deportivo Moron - San Telmo 1-0, pe 5 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: San Telmo are cota 3.10, Deportivo Moron 2.55. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.95, iar GG la 2.40.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,9 pentru San Telmo și 1,6 pentru Deportivo Moron. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 21% la victorie, față de 30%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Deportivo Moron merită privit: 54% în model, iar 2.55 plătește peste cota corectă de 1.85. Sub 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. La 1.35, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități San Telmo - Deportivo Moron

Goluri estimate: 0,86 San Telmo și 1,57 Deportivo Moron, total 2,43. 1X2 în model: 21% · 25% · 54%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

0-113,8%1-111,9%0-210,9%1-29,3%0-08,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: San Telmo. San Telmo a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,9 goluri, după cote 2,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-2
Cornere5-1
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startDeportivo Moron · 2.55
Goluri estimate~2,4
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Telmo - Deportivo Moron?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat San Telmo - Deportivo Moron?

În Primera Nacional (Argentina).

Cine era favorită în San Telmo - Deportivo Moron?

Niciuna clar: cotele erau 3.10 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în San Telmo - Deportivo Moron?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →