Duminică18 octombrie
Live 72 Pune pont

ChileChile · Primera B

San Marcos Arica - Deportes Magallanes

Statistici și rezultat final · luni, 27 iulie

ChilePrimera B · Chile Final
San Marcos Arica
VÎÎÎÎ
Final2-0Pauză 1-0
Deportes Magallanes
ÎÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
San Marcos Arica 38%Egal 32%Deportes Magallanes 30%

San Marcos Arica 2-0 Deportes Magallanes: statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Marcos Arica 2-0 Deportes Magallanes (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui San Marcos Arica, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 2-0 avea 7,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 9 cartonașe galbene (4-5).

San Marcos Aricaîn meciDeportes Magallanes
5
Cornere
3
4
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Marcos Arica vs Deportes Magallanes

San Marcos Arica marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. Deportes Magallanes marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,8. Ultimele 6 întâlniri directe: San Marcos Arica 3, egal 2, Deportes Magallanes 1.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
San Marcos Aricaultimele 5Deportes Magallanes
0,60
Puncte / meci
0,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,4
1,8
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri San Marcos Arica și ultimele 5 Deportes Magallanes, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Marcos Arica1-0-4

V
San Marcos Arica - Deportes Magallanes27.07.26 · Primera B
2-0
Î4-1
Î0-1
Î1-3
Î
San Luis Quillota - San Marcos Arica06.06.26 · Primera B
1-0

Deportes Magallanes0-1-4

Î
San Marcos Arica - Deportes Magallanes27.07.26 · Primera B
2-0
Î0-1
Î2-1
Î
Palestino - Deportes Magallanes20.06.26 · Cupa
4-1
E0-0

Întâlniri directe San Marcos Arica - Deportes Magallanes

San Marcos Arica 3Egal 2Deportes Magallanes 1
V
San Marcos Arica - Deportes Magallanes27.07.2026 · pauză 1-0
2-0
E
Deportes Magallanes - San Marcos Arica02.03.2026 · pauză 0-0
1-1
E
San Marcos Arica - Deportes Magallanes29.07.2025 · pauză 0-1
2-2
V
Deportes Magallanes - San Marcos Arica07.03.2025 · pauză 0-0
0-1
Î
San Marcos Arica - Deportes Magallanes31.08.2024 · pauză 0-1
0-1
V
Deportes Magallanes - San Marcos Arica20.04.2024 · pauză 0-2
0-2

V/E/Î din perspectiva San Marcos Arica. 1 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Marcos Arica - Deportes Magallanes

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Marcos Arica2.4038% fără marjă
X · Egal2.8032% fără marjă
2 · Deportes Magallanes3.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.57
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.77
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.80

Analiza de dinainte de meci

San Marcos Arica - Deportes Magallanes s-a jucat luni, 27 iulie, în Primera B (Chile). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

San Marcos Arica vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 9. Deportes Magallanes n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 2-9.

În ultimele 6 întâlniri directe, San Marcos Arica a câștigat de 3 ori, Deportes Magallanes o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: San Marcos Arica - Deportes Magallanes 2-0, pe 27 iulie 2026.

La case, diferența e mică: San Marcos Arica are cota 2.40, Deportes Magallanes 3.05. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.74.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru San Marcos Arica și 1,2 pentru Deportes Magallanes. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.32 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 55% în model, iar 1.77 e aproape de cota corectă (1.82). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități San Marcos Arica - Deportes Magallanes

Goluri estimate: 1,34 San Marcos Arica și 1,15 Deportes Magallanes, total 2,49. 1X2 în model: 41% · 27% · 32%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%1-011,1%0-19,5%2-18,6%0-08,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: San Marcos Arica. San Marcos Arica a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Deportes Magallanes. Deportes Magallanes a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Deportes Magallanes. Deportes Magallanes a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere5-3
Cartonașe galbene4-5
Favorită la startSan Marcos Arica · 2.40
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Marcos Arica - Deportes Magallanes?

S-a jucat luni, 27 iulie, ora 00:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat San Marcos Arica - Deportes Magallanes?

În Primera B (Chile).

Unde s-a jucat San Marcos Arica - Deportes Magallanes?

Pe Stadionul Carlos Dittborn, în Arica, luni, 27 iulie, ora 00:30 (ora României).

Cine era favorită în San Marcos Arica - Deportes Magallanes?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 3.05 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în San Marcos Arica - Deportes Magallanes?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →