Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

ChileChile · Primera B

San Luis Quillota - Santiago Wanderers

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

ChilePrimera B · Chile Final
San Luis Quillota
ÎVEEE
Final0-1Pauză 0-1
Santiago Wanderers
VEEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
San Luis Quillota 45%Egal 28%Santiago Wanderers 28%

San Luis Quillota 0-1 Santiago Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Luis Quillota 0-1 Santiago Wanderers (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru victoria lui Santiago Wanderers, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-1 avea 9,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (13-1) și 4 cartonașe galbene (1-3).

San Luis Quillotaîn meciSantiago Wanderers
13
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Luis Quillota vs Santiago Wanderers

San Luis Quillota marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. Santiago Wanderers marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. La San Luis Quillota, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: San Luis Quillota 2, egal 1, Santiago Wanderers 3.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
San Luis Quillotaultimele 5Santiago Wanderers
1,20
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
0,8
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri San Luis Quillota și ultimele 5 Santiago Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Luis Quillota1-3-1

Î
San Luis Quillota - Santiago Wanderers25.08.26 · Primera B
0-1
V
CD Santa Cruz - San Luis Quillota18.08.26 · Primera B
0-2
E
San Luis Quillota - Deportes Temuco14.08.26 · Primera B
1-1
E
Deportes Copiapo - San Luis Quillota09.08.26 · Primera B
1-1
E
San Luis Quillota - Rangers Talca01.08.26 · Primera B
1-1

Santiago Wanderers1-3-1

V
San Luis Quillota - Santiago Wanderers25.08.26 · Primera B
0-1
E
Santiago Wanderers - Puerto Montt16.08.26 · Primera B
1-1
E0-0
E
Santiago Wanderers - San Marcos Arica08.08.26 · Primera B
1-1
Î0-4

Întâlniri directe San Luis Quillota - Santiago Wanderers

San Luis Quillota 2Egal 1Santiago Wanderers 3
Î
San Luis Quillota - Santiago Wanderers25.08.2026 · pauză 0-1
0-1
Î
Santiago Wanderers - San Luis Quillota12.04.2026 · pauză 1-1
3-1
V
San Luis Quillota - Santiago Wanderers06.09.2025 · pauză 1-1
3-2
V
Santiago Wanderers - San Luis Quillota05.05.2025 · pauză 0-0
0-1
E
San Luis Quillota - Santiago Wanderers07.09.2024 · pauză 0-0
0-0
Î
Santiago Wanderers - San Luis Quillota05.06.2024 · pauză 1-0
6-0

V/E/Î din perspectiva San Luis Quillota. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Luis Quillota - Santiago Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Luis Quillota2.0745% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Santiago Wanderers3.3528% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.56
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.65

Cornere

Sub 9.5 2.12
Peste 9.5 1.64

Analiza de dinainte de meci

San Luis Quillota - Santiago Wanderers s-a jucat marți, 25 august, în Primera B (Chile). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

San Luis Quillota vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Santiago Wanderers are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 3-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, San Luis Quillota a câștigat de 2 ori, Santiago Wanderers de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: San Luis Quillota - Santiago Wanderers 0-1, pe 25 august 2026.

Casele o dau favorită pe San Luis Quillota, la 2.07, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.67.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru San Luis Quillota și 0,9 pentru Santiago Wanderers. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 74% în model, iar 1.34 e aproape de cota corectă (1.35). Sub 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Casele dau 1.88, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități San Luis Quillota - Santiago Wanderers

Goluri estimate: 1,32 San Luis Quillota și 0,93 Santiago Wanderers, total 2,25. 1X2 în model: 46% · 28% · 26%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-013,9%1-112,9%0-010,5%0-19,8%2-09,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,8 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. San Luis Quillota e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere13-1
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startSan Luis Quillota · 2.07
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Luis Quillota - Santiago Wanderers?

S-a jucat marți, 25 august, ora 02:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat San Luis Quillota - Santiago Wanderers?

În Primera B (Chile).

Cine era favorită în San Luis Quillota - Santiago Wanderers?

San Luis Quillota pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în San Luis Quillota - Santiago Wanderers?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →