Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

EcuadorEcuador · Serie B

San Antonio - 9 De Octubre

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

EcuadorSerie B · Ecuador Final
San Antonio
EVVVE
Final0-0Pauză 0-0
9 De Octubre
EEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
San Antonio 32%Egal 34%9 De Octubre 34%

San Antonio 0-0 9 De Octubre: statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Antonio 0-0 9 De Octubre (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru egalul, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 76%), iar GG n-a ieșit (NG avea 68%). Scorul exact 0-0 avea 18,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (2-1) și 5 cartonașe galbene (3-2).

San Antonioîn meci9 De Octubre
2
Cornere
1
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Antonio vs 9 De Octubre

San Antonio marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,2. 9 De Octubre marchează și primește câte 0,6 goluri pe meci. La San Antonio, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: San Antonio 1, egal 3, 9 De Octubre 4.

~1,7goluri estimate
24%peste 2,5 goluri
32%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
San Antonioultimele 59 De Octubre
2,20
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,6
0,2
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri San Antonio și ultimele 5 9 De Octubre, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Antonio3-2-0

E
San Antonio - 9 De Octubre21.08.26 · Serie B
0-0
V
CD El Nacional - San Antonio13.08.26 · Serie B
0-1
V
San Antonio - Gualaceo06.08.26 · Serie B
2-1
V
Vinotinto - San Antonio29.07.26 · Serie B
0-1
E
San Antonio - Cumbaya22.07.26 · Serie B
0-0

9 De Octubre1-3-1

E
San Antonio - 9 De Octubre21.08.26 · Serie B
0-0
E
9 De Octubre - Independiente Juniors15.08.26 · Serie B
2-2
Î
CD El Nacional - 9 De Octubre07.08.26 · Serie B
1-0
E0-0
V
9 De Octubre - 22 de Julio25.07.26 · Serie B
1-0

Întâlniri directe San Antonio - 9 De Octubre

San Antonio 1Egal 39 De Octubre 4
E
San Antonio - 9 De Octubre21.08.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
9 De Octubre - San Antonio21.03.2026 · pauză 1-0
2-0
E
9 De Octubre - San Antonio01.10.2025 · pauză 0-1
1-1
E
San Antonio - 9 De Octubre02.09.2025 · pauză 2-0
2-2
Î
9 De Octubre - San Antonio25.07.2025 · pauză 1-0
1-0
Î
San Antonio - 9 De Octubre16.05.2025 · pauză 0-1
1-2
Î
9 De Octubre - San Antonio09.10.2024 · pauză 0-0
2-1
V
San Antonio - 9 De Octubre23.08.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva San Antonio. 3 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Antonio - 9 De Octubre

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Antonio2.8532% fără marjă
X · Egal2.6534% fără marjă
2 · 9 De Octubre2.6234% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.39
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.43
Sub 2.5 1.50
Peste 2.5 2.35

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.69

Analiza de dinainte de meci

San Antonio - 9 De Octubre s-a jucat vineri, 21 august, în Serie B (Ecuador). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

San Antonio n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 4 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, 9 De Octubre are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 3-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, San Antonio a câștigat o dată, 9 De Octubre de 4 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: San Antonio - 9 De Octubre 0-0, pe 21 august 2026.

La case, diferența e mică: San Antonio are cota 2.85, 9 De Octubre 2.62. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.35, iar GG la 2.05.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru San Antonio și 0,8 pentru 9 De Octubre. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.40 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 76%. Cota de 1.50 e peste cea corectă (1.32). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 68% în model, iar 1.69 plătește peste cota corectă de 1.47. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități San Antonio - 9 De Octubre

Goluri estimate: 0,90 San Antonio și 0,78 9 De Octubre, total 1,68. 1X2 în model: 36% · 34% · 30%. Peste 2,5: 24% (cotă corectă 4.17). GG: 32% (cotă corectă 3.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

19%0
31%1
26%2
15%3
6%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 76% · peste 2,5: 24% (verde).

Scoruri probabile

0-018,6%1-016,8%0-114,5%1-113,1%2-07,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,1 goluri, după cote 2,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 34%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere2-1
Cartonașe galbene3-2
Favorită la start9 De Octubre · 2.62
Goluri estimate~1,7
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Antonio - 9 De Octubre?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 00:10 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat San Antonio - 9 De Octubre?

În Serie B (Ecuador).

Unde s-a jucat San Antonio - 9 De Octubre?

Pe Estadio Olimpico Ibarra, vineri, 21 august, ora 00:10 (ora României).

Cine era favorită în San Antonio - 9 De Octubre?

Niciuna clar: cotele erau 2.85 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în San Antonio - 9 De Octubre?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,7.

Alte meciuri din Serie B

Toată liga →