Duminică18 octombrie
Live 18 Pune pont

JaponiaJaponia · Cupa Ligii

Ryukyu - Yokohama FC

Statistici și rezultat final · miercuri, 2 septembrie

JaponiaCupa Ligii · Japonia Final
Ryukyu
ÎVEÎE
Final2-3Pauză 1-2
Yokohama FC
VEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Ryukyu 28%Egal 28%Yokohama FC 45%

Ryukyu 2-3 Yokohama FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ryukyu 2-3 Yokohama FC (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Yokohama FC, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 2-3 avea 3,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (2-5) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Ryukyuîn meciYokohama FC
2
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ryukyu vs Yokohama FC

Ryukyu marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. Yokohama FC marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Yokohama FC, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ryukyuultimele 5Yokohama FC
1,00
Puncte / meci
2,00
1,4
Goluri marcate / meci
2,2
1,6
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ryukyu și ultimele 5 Yokohama FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ryukyu1-2-2

Î
Ryukyu - Yokohama FC02.09.26 · Cupa Ligii
2-3
V
Ryukyu - Sagamihara29.08.26 · J3 League
2-1
E
FC Osaka - Ryukyu22.08.26 · J3 League
2-2
Î
Renofa Yamaguchi - Ryukyu15.08.26 · J3 League
1-0
E
Fukushima United - Ryukyu07.06.26 · J2/J3 League
1-1

Yokohama FC3-1-1

V
Ryukyu - Yokohama FC02.09.26 · Cupa Ligii
2-3
E
Yokohama FC - Sagan Tosu29.08.26 · J2/J3 League
2-2
V
Yokohama FC - Criacao Shinjuku26.08.26 · Cupa
3-1
Î
Montedio Yamagata - Yokohama FC22.08.26 · J2/J3 League
2-0
V
Yokohama FC - Jubilo Iwata16.08.26 · J2/J3 League
3-1

Întâlniri directe Ryukyu - Yokohama FC

Ryukyu 0Egal 0Yokohama FC 1
Î
Ryukyu - Yokohama FC02.09.2026 · pauză 1-2
2-3

V/E/Î din perspectiva Ryukyu. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ryukyu - Yokohama FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ryukyu3.3528% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Yokohama FC2.0745% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.00
X2 1.18
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Ryukyu - Yokohama FC s-a jucat miercuri, 2 septembrie, în Cupa Ligii (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ryukyu are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-8. Yokohama FC vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Ryukyu - Yokohama FC 2-3, pe 2 septembrie 2026.

Yokohama FC pleacă favorită, la cota 2.07. Egalul e la 3.30, iar Ryukyu la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Ryukyu și 1,7 pentru Yokohama FC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 70%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.43) și nu merită. Peste 2.5 goluri merită privit: 59% în model, iar 1.80 plătește peste cota corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Casele dau 1.80, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ryukyu - Yokohama FC

Goluri estimate: 1,34 Ryukyu și 1,73 Yokohama FC, total 3,07. 1X2 în model: 30% · 23% · 47%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%1-29,3%0-18,0%2-17,2%0-26,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ryukyu. Ryukyu a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Yokohama FC. Yokohama FC a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză1-2
Cornere2-5
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startYokohama FC · 2.07
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ryukyu - Yokohama FC?

S-a jucat miercuri, 2 septembrie, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Ryukyu - Yokohama FC?

În Cupa Ligii (Japonia).

Unde s-a jucat Ryukyu - Yokohama FC?

Pe Okinawa Prefecture Athletic Stadium, miercuri, 2 septembrie, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Ryukyu - Yokohama FC?

Yokohama FC pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Ryukyu - Yokohama FC?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Cupa Ligii

Toată liga →