Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

ChileChile · Primera B

Rangers Talca - Deportes Copiapo

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

ChilePrimera B · Chile Final
Rangers Talca
ÎÎVÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Deportes Copiapo
ÎÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Rangers Talca 42%Egal 29%Deportes Copiapo 29%

Rangers Talca 0-0 Deportes Copiapo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rangers Talca 0-0 Deportes Copiapo (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-0 avea 11,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (7-5) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Rangers Talcaîn meciDeportes Copiapo
7
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rangers Talca vs Deportes Copiapo

Rangers Talca marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,4. Deportes Copiapo marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Rangers Talca, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Rangers Talca nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Rangers Talcaultimele 5Deportes Copiapo
0,60
Puncte / meci
0,60
0,4
Goluri marcate / meci
0,4
1,4
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Rangers Talca și ultimele 5 Deportes Copiapo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Rangers Talca1-0-4

Î
Rangers Talca - Nublense29.06.26 · Cupa
0-1
Î
Rangers Talca - CD Santa Cruz07.06.26 · Primera B
0-1
Î
Cobreloa Calama - Rangers Talca01.06.26 · Primera B
2-0

Întâlniri directe Rangers Talca - Deportes Copiapo

Rangers Talca 0Egal 1Deportes Copiapo 2
Î
Deportes Copiapo - Rangers Talca01.03.2026 · pauză 1-0
2-0
E
Rangers Talca - Deportes Copiapo27.07.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
Deportes Copiapo - Rangers Talca08.03.2025 · pauză 2-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Rangers Talca. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Rangers Talca - Deportes Copiapo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Rangers Talca2.2242% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Deportes Copiapo3.1529% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.57
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.64
Peste 2.5 2.12

Ambele marchează

GG Da 1.88
GG Nu 1.83

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 3.10

Cornere

Sub 9.5 1.73
Peste 9.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Rangers Talca - Deportes Copiapo s-a jucat duminică, 26 iulie, în Primera B (Chile). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Rangers Talca vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Deportes Copiapo are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 2-9.

În ultimele 3 întâlniri directe, Rangers Talca a câștigat niciodată, Deportes Copiapo de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,7 goluri în medie. Ultima: Deportes Copiapo - Rangers Talca 2-0, pe 1 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Rangers Talca, la 2.22, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.12, iar GG la 1.88.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Rangers Talca și 1,0 pentru Deportes Copiapo. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 70%. Cota de 1.31 e sub cea corectă (1.43) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 62% în model, iar 1.64 e aproape de cota corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Rangers Talca - Deportes Copiapo

Goluri estimate: 1,22 Rangers Talca și 0,99 Deportes Copiapo, total 2,21. 1X2 în model: 41% · 29% · 30%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-013,4%1-113,2%0-011,0%0-110,9%2-08,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Rangers Talca. Rangers Talca a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: Deportes Copiapo. Deportes Copiapo a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Deportes Copiapo. Deportes Copiapo a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Favorit fără formă. Rangers Talca e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere7-5
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startRangers Talca · 2.22
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rangers Talca - Deportes Copiapo?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Rangers Talca - Deportes Copiapo?

În Primera B (Chile).

Cine era favorită în Rangers Talca - Deportes Copiapo?

Rangers Talca pleca favorită, la cota 2.22. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Rangers Talca - Deportes Copiapo?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →