Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

ChileChile · Primera B

Rangers Talca - Curico Unido

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

ChilePrimera B · Chile Final
Rangers Talca
ÎEEÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Curico Unido
VEÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Rangers Talca 37%Egal 30%Curico Unido 33%

Rangers Talca 0-0 Curico Unido: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rangers Talca 0-0 Curico Unido (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG n-a ieșit (NG avea 54%). Scorul exact 0-0 avea 10,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 17 cornere (15-2) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Rangers Talcaîn meciCurico Unido
15
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rangers Talca vs Curico Unido

Rangers Talca marchează 0,2 goluri pe meci și primește 1,0. Curico Unido marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Rangers Talca, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: Rangers Talca 3, egal 0, Curico Unido 4.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Rangers Talcaultimele 5Curico Unido
0,40
Puncte / meci
1,20
0,2
Goluri marcate / meci
1,6
1,0
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
80%
3
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Rangers Talca și ultimele 5 Curico Unido, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Rangers Talca0-2-3

Î
Nublense - Rangers Talca05.08.26 · Cupa
1-0
E
San Luis Quillota - Rangers Talca01.08.26 · Primera B
1-1
E
Rangers Talca - Deportes Copiapo26.07.26 · Primera B
0-0
Î
Rangers Talca - Nublense29.06.26 · Cupa
0-1

Curico Unido1-3-1

E
Curico Unido - Cobreloa Calama02.08.26 · Primera B
0-0
Î
Curico Unido - San Luis Quillota25.07.26 · Primera B
1-2
E
Nublense - Curico Unido05.07.26 · Cupa
2-2

Întâlniri directe Rangers Talca - Curico Unido

Rangers Talca 3Egal 0Curico Unido 4
Î
Curico Unido - Rangers Talca15.03.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
Rangers Talca - Curico Unido08.02.2026 · pauză 0-0
1-2
V
Curico Unido - Rangers Talca02.02.2026 · pauză 0-1
0-1
V
Curico Unido - Rangers Talca16.08.2025 · pauză 0-1
0-1
Î
Rangers Talca - Curico Unido12.04.2025 · pauză 0-0
0-1
V
Curico Unido - Rangers Talca14.09.2024 · pauză 0-1
0-2
Î
Rangers Talca - Curico Unido06.05.2024 · pauză 0-1
2-3

V/E/Î din perspectiva Rangers Talca. 2 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Rangers Talca - Curico Unido

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Rangers Talca2.4737% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Curico Unido2.8233% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.53
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.64
Peste 2.5 2.12

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.83

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 3.10

Cornere

Sub 9.5 1.87
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Rangers Talca - Curico Unido s-a jucat duminică, 9 august, în Primera B (Chile). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Rangers Talca n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 1-5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Curico Unido vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 7 întâlniri directe, Rangers Talca a câștigat de 3 ori, Curico Unido de 4 ori. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Curico Unido - Rangers Talca 1-0, pe 15 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.47 pentru gazde, 2.82 pentru oaspeți și 3.10 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.12, iar GG la 1.87.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Rangers Talca și 1,2 pentru Curico Unido. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 69% în model, iar 1.53 plătește peste cota corectă de 1.45. Sub 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.64 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Rangers Talca - Curico Unido

Goluri estimate: 1,03 Rangers Talca și 1,23 Curico Unido, total 2,26. 1X2 în model: 31% · 28% · 41%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%0-112,8%1-010,7%0-010,4%1-28,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Rangers Talca. Rangers Talca a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere15-2
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startRangers Talca · 2.47
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rangers Talca - Curico Unido?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Rangers Talca - Curico Unido?

În Primera B (Chile).

Cine era favorită în Rangers Talca - Curico Unido?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.82 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Rangers Talca - Curico Unido?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →