Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Racing Montevideo - Boston River

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Racing Montevideo
ÎEEEE
Final1-0Pauză 1-0
Boston River
ÎEEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Racing Montevideo 53%Egal 28%Boston River 20%

Racing Montevideo 1-0 Boston River: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Racing Montevideo 1-0 Boston River (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Racing Montevideo, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG n-a ieșit (NG avea 67%). Scorul exact 1-0 avea 19,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Racing Montevideoîn meciBoston River
3
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Racing Montevideo vs Boston River

Racing Montevideo marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,6. Boston River marchează 0,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Racing Montevideo, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Racing Montevideo 4, egal 2, Boston River 2.

~1,9goluri estimate
28%peste 2,5 goluri
33%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Racing Montevideoultimele 5Boston River
0,80
Puncte / meci
0,40
0,4
Goluri marcate / meci
0,2
0,6
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
0
0%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
4
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Racing Montevideo și ultimele 5 Boston River, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Racing Montevideo0-4-1

Î
Cerro CA - Racing Montevideo26.07.26 · Primera Division
1-0
E
Racing Montevideo - CA Penarol13.07.26 · Primera Division
1-1
E
Central Espanol - Racing Montevideo06.06.26 · Primera Division
1-1
E
Racing Montevideo - Defensor Sporting30.05.26 · Primera Division
0-0
E
Liverpool Montevideo - Racing Montevideo23.05.26 · Primera Division
0-0

Boston River0-2-3

Î
CA Penarol - Boston River18.07.26 · Primera Division
3-0
E
Boston River - Central Espanol12.07.26 · Primera Division
0-0
E
Defensor Sporting - Boston River08.06.26 · Primera Division
1-1
Î
Boston River - Liverpool Montevideo01.06.26 · Primera Division
0-1
Î
Sao Paulo - Boston River27.05.26 · Copa Sudamericana
2-0

Întâlniri directe Racing Montevideo - Boston River

Racing Montevideo 4Egal 2Boston River 2
V
Boston River - Racing Montevideo14.03.2026 · pauză 0-0
0-1
Î
Boston River - Racing Montevideo06.03.2026 · pauză 0-0
1-0
E
Racing Montevideo - Boston River13.09.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Racing Montevideo - Boston River23.05.2025 · pauză 1-0
2-0
V
Boston River - Racing Montevideo22.03.2025 · pauză 0-1
1-3
V
Boston River - Racing Montevideo27.11.2024 · pauză 1-0
1-2
Î
Racing Montevideo - Boston River24.05.2024 · pauză 1-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Racing Montevideo. 3 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Racing Montevideo - Boston River

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Racing Montevideo1.7653% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Boston River4.6520% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.16
X2 1.97
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.38
Sub 2.5 1.62
Peste 2.5 2.15

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.69

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 3.10

Cornere

Sub 9.5 1.70
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Racing Montevideo - Boston River s-a jucat duminică, 2 august, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Racing Montevideo n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 2-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Boston River n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 1 gol și a primit 7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Racing Montevideo a câștigat de 4 ori, Boston River de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: Boston River - Racing Montevideo 0-1, pe 14 martie 2026.

Racing Montevideo pleacă favorită, la cota 1.76. Egalul e la 3.35, iar Boston River la 4.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.15, iar GG la 2.05.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Racing Montevideo și 0,6 pentru Boston River. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Racing Montevideo, modelul calculează 51%. Cota de 1.76 e sub cea corectă (1.96) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 72% în model, iar 1.62 plătește peste cota corectă de 1.39. Nu marchează ambele (NG): 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Casele dau 1.69, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Racing Montevideo - Boston River

Goluri estimate: 1,22 Racing Montevideo și 0,63 Boston River, total 1,85. 1X2 în model: 51% · 30% · 19%. Peste 2,5: 28% (cotă corectă 3.57). GG: 33% (cotă corectă 3.03). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

16%0
29%1
27%2
16%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 72% · peste 2,5: 28% (verde).

Scoruri probabile

1-019,2%0-015,7%1-112,1%2-011,7%0-19,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Racing Montevideo. Racing Montevideo a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Atac anemic: Boston River. Boston River a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,3 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Racing Montevideo e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere3-2
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startRacing Montevideo · 1.76
Goluri estimate~1,9
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Racing Montevideo - Boston River?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Racing Montevideo - Boston River?

În Primera Division (Uruguay).

Cine era favorită în Racing Montevideo - Boston River?

Racing Montevideo pleca favorită, la cota 1.76. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Racing Montevideo - Boston River?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →