Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

SerbiaSerbia · Prva Liga

Proleter 023 - Graficar Belgrad

Statistici și rezultat final · luni, 24 august

SerbiaPrva Liga · Serbia Final
Proleter 023
ÎÎÎEV
Final2-1Pauză 0-1
Graficar Belgrad
EVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Proleter 023 40%Egal 30%Graficar Belgrad 30%

Proleter 023 2-1 Graficar Belgrad: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Proleter 023 2-1 Graficar Belgrad (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Proleter 023, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG a ieșit (47%). Scorul exact 2-1 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (6-6) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Proleter 023în meciGraficar Belgrad
6
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Proleter 023 vs Graficar Belgrad

Proleter 023 marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Graficar Belgrad marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,3goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Proleter 023ultimele 5Graficar Belgrad
0,80
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
1,4
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Proleter 023 și ultimele 5 Graficar Belgrad, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Proleter 0231-1-3

Î
Borac Cacak - Naftagas Elemir19.08.26 · Prva Liga
2-1
Î
Naftagas Elemir - Dubocica15.08.26 · Prva Liga
2-3
Î
Vrsac - Naftagas Elemir08.08.26 · Prva Liga
1-0
E
Loznica - Naftagas Elemir31.07.26 · Prva Liga
0-0
V
Macva Sabac - Naftagas Elemir14.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Graficar Belgrad1-1-3

E
Graficar Belgrad - Loznica19.08.26 · Prva Liga
2-2
V
Vozdovac - Graficar Belgrad14.08.26 · Prva Liga
0-1
Î
Graficar Belgrad - Smederevo09.08.26 · Prva Liga
1-2
Î
Napredak Krusevac - Graficar Belgrad02.08.26 · Prva Liga
1-0
Î
Borac Cacak - Graficar Belgrad25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

Ponturi Proleter 023 - Graficar Belgrad

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Proleter 0232.2540% fără marjă
X · Egal3.0030% fără marjă
2 · Graficar Belgrad3.0030% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.27
X2 1.51
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.42
Sub 2.5 1.55
Peste 2.5 2.30

Ambele marchează

GG Da 1.97
GG Nu 1.74

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.29
Pauză peste 1.5 3.25

Analiza de dinainte de meci

Proleter 023 - Graficar Belgrad s-a jucat luni, 24 august, în Prva Liga (Serbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Proleter 023 vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Graficar Belgrad are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-8.

Casele o dau favorită pe Proleter 023, la 2.25, cu egalul la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 40% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.30, iar GG la 1.97.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Proleter 023 și 1,1 pentru Graficar Belgrad. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.27 plătește sub cota corectă de 1.45. Sub 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.55, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Proleter 023 - Graficar Belgrad

Goluri estimate: 1,27 Proleter 023 și 1,07 Graficar Belgrad, total 2,34. 1X2 în model: 41% · 28% · 31%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%1-012,2%0-110,3%0-09,6%2-18,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Graficar Belgrad. Graficar Belgrad a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Proleter 023 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere6-6
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startProleter 023 · 2.25
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Proleter 023 - Graficar Belgrad?

S-a jucat luni, 24 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Proleter 023 - Graficar Belgrad?

În Prva Liga (Serbia).

Unde s-a jucat Proleter 023 - Graficar Belgrad?

Pe Gradski Stadion, în Senta, luni, 24 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Proleter 023 - Graficar Belgrad?

Proleter 023 pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Proleter 023 - Graficar Belgrad?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Prva Liga

Toată liga →